Primátor Jiří Korec

Primátor se setká s občany online

publikováno: 4.5.2021

Zlín - Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se primátor statutárního města Zlína Jiří Korec rozhodl, že se s občany bude potkávat alespoň online prostřednictvím pravidelného pořadu Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem.

Online setkání s občany bude probíhat pravidelně jednou za měsíc, vždy na konkrétní téma, a to prostřednictvím facebookové stránky zlín.eu. První setkání proběhne ve čtvrtek 13. května od 16 hodin. Dotazy či podněty mohou Zlíňané posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou klást v průběhu vysílání do komentářů pod online vysílání.

„S občany jsem se chtěl setkávat osobně již v minulém roce, bohužel nám to protiepidemická opatření do nynějška neumožnila.  Proto jsem zvolil alespoň online variantu, v rámci které bych se rád dozvěděl od Zlíňanů, co je trápí a co by bylo podle nich potřeba zlepšit. Vždy se budeme věnovat jednomu tématu, které budeme předem avizovat společně s termínem setkání. Prvním tématem bude volný čas,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Jakmile to situace umožní, budou setkání s občany probíhat osobně, opět jednou za měsíc.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 1385


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)