Připravujeme

 

Vážení návštěvníci Alternativy,

přejeme klidné prožití velikonočních svátků v pohodě a ve zdraví
Vám i Vašim blízkým

Věříme, že se již brzy v Alternativě setkáme na zajímavé besedě nebo příjemném koncertě.
Určitě Vás potěší informace, že několikrát odkládaný pořad Rudyho Linky – One man show je naplánován na 8. 11. 2021 v 18 hodin. Tak snad to tentokrát vyjde 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Vážení návštěvníci Alternativy,

situace způsobená šířícím se onemocněním covid-19 s následným uzavřením kulturních institucí, nám neumožnila realizovat bohatý program, který se měl v Alternativě uskutečnit. Festivaly, výstavy, koncerty, besedy, přednášky, dokumenty aj. Jsme optimisté a věříme, že se situace brzy zlepší a opět vás v sále Alternativy rádi přivítáme a strávíme společně příjemné chvíle, při kterých jsme se zde setkávali.
Dovolujeme si nabídnout připomenutí našich akcí, které se v Alternativě uskutečnily
https://www.youtube.com/channel/UCDhfB5Ys6cAKUsUAje99Yyw/videos
https://www.facebook.com/AlternativaZlin

VÝSTAVA - ŽIVOT ŽENY A VÝTVARNÝ PROJEV - OTILIE DEMELOVÁ ŠUTEROVÁ

Výstava zlínské sochařky a malířky k významnému životnímu jubileu byla zahájena 9. září a měla trvat do poloviny října letošního roku. Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a následnému uzavření galerijních prostor, nebylo možné ji navštívit. Dovolte, abychom představili dílo paní Demelové Šuterové uvedením krátkého dokumentu, který vás touto krásnou výstavu zlínské jubilantky provede.

- dokument o autorce https://youtu.be/xHim2Ow6oa8
- výstava https://youtu.be/z2pbScxIk1o
https://www.facebook.com/AlternativaZlin

VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ JOSEFA ŘEZNÍČKA – I Y ZLÍN + v Městském divadle Zlín

Alternativa – kulturní institut Zlín si Vám dovoluje připomenout, výstavu fotografií zlínského rodáka, fotografa Josefa Řezníčka v prostorách Městského divadla Zlín. Výstava navazuje na jeho loňskou expozici leteckých fotografií a je doplněna fotografiemi ze Zlína během nouzového stavu, kterou jste v Alternativě měli možnost zhlédnout.
- foto z výstavy https://m.facebook.com/AlternativaZlin/photos/pcb.1800108540139685/1800106886806517/?type=3&source=49&__tn__=EH-R
- dokument Zlín v nouzovém stavu – I. vlna - https://youtu.be/fpl4D2Litw4
- dokument o autorovi - https://youtu.be/PhXE7j74_RA

připravuje výstavu

1. MÁJE VE ZLÍNĚ/GOTTWALDOVĚ

Alternativa – kulturní institut Zlín ve spolupráci se Státním okresním archivem Zlín pro vás chystá výstavu dobových fotografií, novin a tiskových materiálů.
Prvomájové průvody představují pro Zlín ve 20. století nejvýznamnější hromadnou veřejnou akci. Na výstavě se dozvíte, jak se proměňovala ideologická náplň oslav, jejich výtvarné pojetí i trasy průvodů a jak spolu vše souviselo.
Výstavu plánujeme zahájit v prosinci letošního roku a potrvá do ledna roku 2021.
O možnostech zhlédnutí a termínu zahájení této expozice Vás budeme informovat www.zlin.eu/alternativa

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«duben '21»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)