Připravujeme

PROGRAM NA BŘEZEN 2020

PROGRAM NA BŘEZEN 2020

2. 3. v 18 hodin

MARIANNE SOLIVAN – JAZZOVÝ KONCERT – Dámy hudební scény v Alternativě

jazzová vokalistka, pedagožka, skladatelka.
Marianne Solivan Quartet:  Marianne Solivan (USA) – zpěv, Walter Phishbacher (USA) – klávesy, Petr Dvorský (CZ) – kontrabas, Ulf Stricker (CZ) – bicí

Tři citace z médií:

- Tak to prostě je. CD Prisones of Love (Vězeň lásky) Marianne Solivan je pravděpodobně nejlepší vokální jazzovou deskou roku 2012. Jedinečnost, exprese a sentiment  jejího zpěvu jsou extrémně vysoké. Sound
- Klasické jazzové cítění, obhajoba jazzového výrazu a tradičníchjazzových hodnot je u Marianne Solivan vysoce osobní. Ottawa Jazz Citizen
- Marianne Solivan patří mezi nejslibnější jazzové zpěvačky nového tisíciletí... má vzácnou schopnost vybrat repertoár tak, aby své publikum neunavovala obehranými klišé jazzových standardů. Každé její nové album je navýsost zajímavé. The NYC Jazz Record .

ukázky zde: www.youtube.com/user/MSjazzinmind  a zde: www.youtube.com/results?search_query=marianne+solivan

Vstupné:  120 Kč, studenti, senioři 50 (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku, přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

 

9. 3. – 29. 3.

VÝSTAVA ZUŠ  MORAVA -  vstup volný

výstava výtvarného oboru žáků ZUŠ Morava. Vystavující host Karel Huněk – sochař, designér.

Vernisáž výstavy 9. 3. 2020 v 17 hodin.

Otevřeno:  PO-PÁ: 8-12, 13-17, SO: 10-16 (mimo dny 19. 3., 20. 3.)

 

NEDĚLE 15. 3. JAZZOVÝ KONCERT - V 18 HODIN  – RUDY LINKA ONE MAN SHOW

"Lidé kteří inspirují, to je motor, který dává životní energii a odvahu jít za svým snem," říká světoobčan Rudy Linka, který sám se za svůj život stal člověkem, který inspiruje. V roce 2020 slaví svoje 60. jubileum. Rudy Linka vás ve své One Man Show provede svým světem s lehkostí a humorem jemu vlastními. To znamená, že vás čeká hudba, projekce fotografií ze soukromého archivu a příběhy s lidmi, kteří Rudyho inspirovali a budou inspirovat  i Vás.

Vstupné:  120 Kč, studenti, senioři 50 (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku, přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

 

17. 3. V 17 HODIN

BESEDA – PAVLA BIČÍKOVÁ – S BATOHEM NAPŘÍČ MAROKEM

Za 90 minut prožijete to NEJ z měsíčního putování Marokem.

Prostřednictvím fotografií, videí a vyprávění se vydáme do exotické země plné barev, vůní a stylů. Zažijeme, jaké to je putovat s batohem na zádech odlehlými končinami muslimské země, kde je často problém se domluvit, kde lidé chodí zahalení a mají zcela jiné zvyky, tradice i chování.

Navštívíme středověká opevněná města, tržiště, berberské pevnosti a pohádkové paláce. Přejdeme nejvyšší horský masiv severní Afriky, čtyřtisícový Velký Atlas s barevnými horami, mohutnými štíty a hlubokými soutěskami. Zažijeme podmanivou atmosféru hliněných berberských vesnic, kde lidé žijí stejně jako jejich předci před 100 lety. Budeme usínat pod noční oblohou plnou hvězd, vykoupeme se v divokém Atlantiku a necháme se společně uhranout krásou Sahary, největší pouště světa.

Vstupné:   50 Kč, studenti, senioři 30 Kč, (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku, přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

 

18. 3. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ JIŽNÍ SVAHY

 

24. 3. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ HARMONIE

 

25. 3. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ JIŽNÍ SVAHY

 

27. 3. V 18 HODIN – vstup volný

KONCERT – ZUŠ JIŽNÍ SVAHY

 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '20»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)