img-1418.jpg

Proběhlo preventivní jednání Bezpečnostní rady města

publikováno: 27.2.2020

Zlín – Proběhlo preventivní jednání Bezpečnostní rady města. Probírala se aktuální připravenost jednotlivých složek IZS v případě, že občany Zlína zasáhne epidemie koronaviru.

Jednání, které svolal primátor města Jiří Korec, proběhlo na radnici magistrátu města Zlína za účasti zástupců Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Policie České republiky, Městské policie Zlín a magistrátu města Zlína. K jednání byli dále přizváni zástupci Krajské hygienické stanice, Krajské nemocnice Tomáše Bati, ředitelé společností DSZO a TS Zlín.

Preventivní jednání krizového štábu proběhlo z důvodu monitorování míry připravenosti složek IZS a jednotlivých organizací důležitých pro chod města v případě vypuknutí epidemie.

Krizový štáb bude situaci kolem šíření koronaviru nadále průběžně monitorovat a vyhodnocovat. V případě potřeby pak bude krizový štáb podávat občanům průběžně nejdůležitější informace o nutnosti připravenosti na případná opatření, která jsou však vzhledem k aktuální situaci v ČR pouze preventivního charakteru.

Průběžné informace týkající se koronaviru můžete sledovat na webových stránkách Krajské hygienické stanice Zlínského kraje.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 3219


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)