RADŮZA

23. 10. 2014 - 23. 10. 2014
Městské divadlo Zlín, Velký sál
Městské divadlo Zlín
577 636 111, divadlo@divadlozlin.cz
www.divadlozlin.cz

Koncert jedné z nejlepších současných písničkářek. Ve Velkém sále Městského divadla Zlín představí v 19 hodin své nové a přelomové CD s názvem Gaia, které stejně jako předešlé album Miluju obsadilo ihned po vydání první místo na prestižním hudebním žebříčku IFPI.

První dáma českého písničkářství v autorských písních rozkládá svět optikou svého vidění na atomy, aby z nich na jiném místě a v jiném čase složila nové zvuky, příběhy a obrazy. Slova jejích písní se chovají nečekaně, vtáhnou posluchače do svébytného světa, který nelze projít beze změny.

Svého milovaného akordeonu se na novince téměř zřekla a větší důraz klade na klavír. Jeho zvuk album i otevírá.

Ve Zlíně vystoupí s doprovodnou kapelou, kterou tvoří kytarista Josef Štěpánek, bubeník David Landštof a houslista Jan Cidlinský.  

Radůza je držitelkou několika zlatých Andělů i Českého slavíka. Její hudba vychází částečně ze šansonu, ale významně čerpá také z folklóru a nálady městských odrhovaček, které v jejím podání nabízejí nečekané hudební i textařské obraty. Řadí se k silné generaci české alternativní scény 90. let, která sklízí úspěchy nejen doma, ale i v zahraničí.

Vstupenky jsou k dostání v pokladně divadla

Dokumenty ke stažení

.jpg Radůza, Foto Alena Hrbkova 985,23 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)