Regulační podmínky v lokalitě " Kudlov - střed "

Záměr výstavby RD v lokalitě "Kudlov - střed" je v souladu s Územním plánem města Zlína. Lokalita Kudlov - střed je v ÚPN Zlína označena Br/2i – bydlení městského charakteru (rodinné domy).
1. Zástavba bude individuálními RD.
Stavební čára bude 6,00 m od okraje obslužné komunikace, a to k té části uličního průčelí RD, které je nejblíže k vozovce. Před garáží musí být zpevněná plocha, jejíž dimenze umožní odstavení vozidla mimo obslužnou komunikaci. Individuálně bude stanovena stavební čára pro RD na nárožních parcelách.


2. Vzájemné odstupy jednotlivých RD budou minimálně 7,00 m, přičemž vzdálenost RD od společných hranic pozemků nebude menší než 3,5 m.


3. Podlažnost akceptuje svažitost terénu, tj. rodinné domy budou mít:
- suterén nebo částečný suterén, v případě bez podsklepení objektu RD bude v projektové dokumentaci doloženo řešení terénních úprav a případných opěrných zdí
- 1 nadzemní podlaží
- střechu s možným vestavěným podkrovím. Orientace hlavního hřebene střechy bude souběžně s podélnou osou obslužné komunikace. Střechy budou sedlové se sklonem 30°- 40°.
- střešní krytina bude v souladu s umístěním lokality v krajině (tj. na okraji zastavěného území s horizontem uzavřeným lesním masivem, s typickou kopcovitou terénní konfigurací) a v návaznosti na tradiční materiály. Bude skládaná, maloplošná, v barevném odstínu grafit ("břidličný povrch").


4. Oplocení RD směrem do ulice bude max. výšky 1,20 m, bude situováno od okraje vozovky tak, aby koridor s inženýrskými sítěmi byl přístupný z veřejného prostoru.
Oplocení nesmí zasahovat do rozhledového pole připojení stavby na pozemní komunikaci.
Uliční oplocení bude  na podezdívce o minimální výšce, může zasahovat do hloubky pozemku do úrovně stavební čáry. Další oplocení pozemku RD bude řešeno drátěným pletivem. Řešení uličního oplocení bude součástí projektové dokumentace RD.

5. Jednotlivé návrhy a projekty RD doporučujeme v předstihu konzultovat na ÚHA.
 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)