Rozkveťte s námi!

Milí občané,
vítáme Vás na prohlídce našich záhonů. Vybrali jsme pro Vás ukázku padesáti lokalit ve Zlíně i místních částech, které si můžete prohlédnout a zjistit informace o výsadbě na jednotlivých plochách. Můžete se podívat na různorodé typy našich výsadeb jako trvalkové, dvouletkové, letničkové záhony, výsadby cibulovin v záhonech i trávníku, letničkové výsevy podél komunikací, ale také mobilní zeleň a výsadby přírodních květnatých luk a společenstev. Některé záhony jsou již každý rok v plné kráse, některé jsou v procesu nových rekonstrukcí a některé pro Vás připravujeme každý rok v obměnách. Kompletní přehled záhonů najdete v odkaze níže.

http://marushka.zlin.eu/marushka/default.aspx?ThemeId=115

Rozkveťte s námi!

Vaše Zeleň

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)