Šance mladým talentům

31. 10. 2015 16:30 - 31. 10. 2015 18:30
park Komenského
Statutární město Zlín, agentura Backstage
577 630 222, is@zlin.eu
www.zlin.eu

Akce v rámci projektu živé "nejen" náměstí pořádáná městem Zlín ve spolupráci s agenturou Backstage.

Šance pro mladé talenty přináší možnost vystoupení pro začínající hudební umělce před širokou veřejností.

Start koncertů:
16:30 Tereza Kutrová
17:30 Filip Vítů Trio

Akce bude volně navazovat na Dýňový festival.
Vstupné je zdarma.

Filip Vítů Trio
Trojice lidí, která staví na kořenech blues a zároveň se snaží být co možná nejvíce novátorská a míchat blues s rockem, popem i jazzem. Kapela je pojmenována po frontmanovi - kytaristovi a zpěvákovi Filipovi, dále ji tvoří TomM na baskytaru a Lukáš Odstrčil na bicí. V některých písních s touto trojicí spolupracuje mladá a talentovaná zpěvačka Markéta Vodičková.Filip Vítů je 20letý kytarista, skladatel a zpěvák, finalista soutěže Moravia Talent. Žánrově se jeho hudební tvorba i celý repertoár pohybují kolem blues a instrumental rocku. Důležitým prvkem je pódiová improvizace. Mezi jeho hudební vzory patří Jimi Hendrix, Carlos Santana, John Mayer, Joe Bonamassa nebo The Beatles.V roce 2012 nahrál pod vedením producenta R. Koplíka debutové album Where I Go, v červnu 2013 následuje singl Can We Love The Love, v červenci 2014 vydává EP Take Your Chance s projektem Trio. V současné době koncertuje s Triem po klubech, hudebních restauracích, kavárnách, barech i festivalech a nejrůznějších kulturních akcích.

Tereza Kutrová
je osmnáctiletá začínající zpěvačka a interpretka a klavíristka, narozená v Mysločovicích. Od dětství hraje na klavír a zpívá. V minulosti studovala na ZUŠ Zlín - Malenovice, v současnosti na Pražské konzervatoři, obor populární hudba.

V roce 2012 umístila amatérskou nahrávku svojí první písně na Youtube, byla objevela Petrem Kopčilem a dostala tak první přiležitost prezentovat svoje skladby a zpěv širší veřejnosti, nahrávat písně a točit videoklipy. Později byla obsazena do hlavních rolí místních muzikálů "Hra s Osudem" a "Naše Ulička".

Její tvorbu nejvíce ovlivňují interpreti jako Lara Fabian, Alicia Keys, Petr Hapka, Zuzana Navarová a další.
Náměty jejích písní tvoří především, události obyčejného života, přírodní náměty a emoce. Instrumentální podoba skladeb je založena na klavíru a vokálech, případně smyčcích a bicích.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '15»
PÚSČPSN
   
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)