Sbírka Bílá pastelka 2015

14. 10. 2015 07:00 - 14. 10. 2015 17:00
nám. Míru ve Zlíně
TYFLOSERVIS, o.p.s.
Petr Mach 608572363, zlin@tyfloservis.cz

Celorepublikově je existence služeb pro nevidomé a slabozraké mediálně i v ulicích měst připomínána v rámci veřejné sbírky Bílá pastelka. Tyfloservis je jejím spolupořadatelem.

Už zítra se koná celostátní sbírka Bílá pastelka. Koupí Bílé pastelky (min.za 20,-Kč) přispějete na práci s nevidomými a slabozrakými lidmi. My je tak můžeme učit chodit s bílou holí, číst a psát Braillovo bodové písmo, postarat se sami o sebe a svou rodinu atd...

Bílou pastelku si můžete také koupit ve Zlíně u speciálního stánku. Najdete jej ve středu 14.10.na nám.Míru od 8 do 18 hod. Zároveň si můžete vyzkoušet jak se píše Braillovo bodové písmo, chůzi s bílou holí, prohlédnout si kompenzační pomůcky, které používají naši klienti, zahrát si hmatové hry a mnoho jiného.

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '15»
PÚSČPSN
   
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)