Seniorská obálka má mini verzi

Seniorská obálka je nyní v mini verzi

publikováno: 8.7.2021

Zlín – Díky Seniorské obálce se Zdravotnické záchranné službě Zlínského kraje dostávají rychlé informace o zdraví ošetřovaného seniora. Nyní mohou starší osoby využívat její aktualizovanou verzi tzv. „Seniorskou obálka Mini“. Budou v ní mít navíc vepsány údaje o očkování, a jak název napovídá, obálka bude rozměrově menší.

Doposud senioři tiskopis o velikosti A4, obsahující důležité informace o jejich zdravotním stavu, umísťovali pouze ve svých domovech na vnitřní stranu vchodových dveří či dveří lednice. Nyní jej v rámci mini verze mohou mít neustále u sebe v kapse či peněžence, uvedl Aleš Dufek, náměstek primátora města Zlína pro sociální oblast.

Seniorskou obálka, do které se zapisují osobní údaje, kontakty na osobu blízkou, údaje o zdravotním stavu (nemoci, alergie, užívané léky i očkování), ve velikosti A4 i v mini verzi, je pro všechny zájemce k dispozici v Městském informačním a turistickém středisku, Senior Pointu Zlín, v sekretariátu Odboru sociálních věcí, ve Zlínských klubech seniorů a bude také distribuována prostřednictvím Magazínu Zlín.

Seniorská obálka je výstupem projektu Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň Ministerstva práce a sociálních věcí, do kterého se město Zlín zapojilo v září 2020.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1631

Dokumenty ke stažení

.pdf Seniorská karta v případě naléhavé pomoci 2895,04 kB

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)