Soutěž na divadelní park ve Zlíně

Soutěž na Divadelní park ve Zlíně byla úspěšně ukončena.

Výsledky soutěže jsou uvedeny na stránkách města

ZDE

Od 21. června budou všechny návrhy vystaveny v kulturním institutu Alternativa

 

Jednofázová otevřená projektová architektonicko-krajinářská soutěž.

Cílem soutěže je nalezení kvalitního návrhu okolí divadla včetně parku. Stěžejní náplní bude zajištění veškerých potřebných služeb a zázemí pro funkci kulturní instituce městského divadla. Převážná část řešeného území by měla zůstat parková s důrazem na zachování významného podílu vzrostlé vegetace. Odlišný charakter prostoru bude dán důrazem na kulturně společenskou funkci, tedy možností pořádání představení pod širým nebem. K tomu bude uzpůsobena část území tak, aby bylo možno umístit zpevněné pódium s hledištěm. Pro pobytovou a reprezentativní funkci bude potřeba vyřešit nezbytné provozní a manipulační plochy divadla. Předpokládáme prověření možné provázanosti doplňkových objektů divadla se svým okolím v úrovni parteru, zapovězeny jsou zásahy do hlavní budovy divadla čp. 4091.

 Termín odevzdání návrhů: 10. květen 2019 do 13. hodin

 

Primární zdroj informací na profilu zadavatele ZDE

Odkaz na informace o soutěži na stránkách České komory architektů ZDE

DivPark primarne doporuceny zaber

dokumenty ke stažení

.pdf Soutěžní podmínky 424,59 kB
.zip Soutěžní podklady 251773,48 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«únor '21»
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)