vaclav-hudecek.jpg

Štípa hostí Václava Hudečka

publikováno: 29.7.2019

Zlín – V kostele Narození Panny Marie ve Štípě se uskuteční v pořadí desátý koncert Václava Hudečka. Slavný virtuos si toto místo opět vybral pro jeden ze svých koncertů, pořádaných v rámci luhačovické Akademie Václava Hudečka.

„Tato velkolepá barokní stavba se skvělou akustikou a nádhernými varhanami Mistru Hudečkovi natolik učarovala, že se sem každoročně se svými přáteli a studenty vrací. Letos se milovníci krásné hudby mohou těšit samozřejmě na Václava Hudečka dále na vynikajícího slovenského basbarytonistu Gustáva Beláčka a mladou mezzosopranistku Elišku Zajícovou. K varhanám již tradičně usedne Pavel Svoboda, jeden z nejlepších varhaníků mladé generace. Doprovod zajistí Festivalový orchestr z Pardubic,“ uvedla Miroslava Krumpolcová ze Sdružení Václava Hudečka pro pořádání houslových kurzů.

Koncert s názvem Krásné stavby s krásnou stavbou se koná v neděli 4. srpna od 18 hodin. Vstupenky prodává Městské informační a turistické středisko v budově zlínské radnice.

Letní Akademie Václava Hudečka se věnuje mladým mimořádně nadaným houslistům. Za dvacet tři let existence Akademie v ní studovalo na čtyři stovky talentů. Mnozí z nich jsou žádanými sólisty na mezinárodních pódiích.

Více informací na www.akademievhudecka.cz.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1089


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '20»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)