SVĚTLUŠKOVÝ REJ

31. 10. 2014 - 31. 10. 2014
nám. Míru
Komunitní centrum pro rodinu DOMINO - Mraveniště
577 218 708, 739 141 082, info@idomino.eu
www.idomino.eu

Pojďte s námi a se svým světýlkem poznávat krásy večerního města. Komunitní centrum pro rodinu Domino - Mraveniště zve všechny děti, maminky, tatínky, babičky a dědečky na pohádkový lampiónový průvod po stopách svatojánků.

Sraz dětí je v 16:30 hodin na náměstí Míru ve Zlíně (před pódiem).

Konec trasy je v Komunitním centru pro rodinu Domino - Mraveniště, Osvoboditelů 3778.

S sebou si vezměte lampión, kamaráda a dobrou náladu! Čeká vás tajemná atmosféra večerního Zlína, průvod parkem s pohádkovými postavami, odměny a možnost občerstvení.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)