ts-zlin.jpg

Svoz odpadu bude zajištěn za všech okolností, jiné služby mohou být omezeny

publikováno: 17.3.2020

Zlín - Svoz odpadu. To je klíčová role Technických služeb Zlín. Zatímco některé činnosti s ohledem na snížení rizika nákazy koronavirem společnost omezuje, svoz popelnic probíhá v běžném režimu. Pokud by nastaly komplikace většího rázu jsou připravena opatření, jak likvidaci opadu zajistit.

Technické služby Zlín od dnešního dne přistoupila k redukci některých činností. Jde především o výdej známek i popelnic či omezení hotovostních plateb. Prodejní a výdejní místa v areálu v Loukách či v podchodu u náměstí Práce jsou uzavřena.

„Neznamená to ale zrušení služeb. Známku za odpad lze zaplatit fakturou či kartou přes platební bránu, následně je známku posílána poštou. Ideálně je domluvit se na přesném postupu na 577 111 411,“ vysvětluje Jakub Černoch, ředitel Technických služeb Zlín. „Žádáme zákazníky, aby do provozoven zbytečně nechodili. Jsou pro veřejnost uzavřeny,“ dodal.

Pokud jde o odpadové hospodářství, snaží se firma vše zajišťovat v obvyklém rozsahu. Svoz popelnic a kontejnerů probíhá podle řádného harmonogramu.

Uzavřeny jsou všechny sběrné dvory, které občané nemohou využívat s ohledem na zákaz volného pohybu. Pro občany je rovněž uzavřena skládka Suchý důl. Odpad zde mohou ukládat pouze registrované firmy, nejlépe po telefonické dohodě na obchodním oddělení technických služeb, tel. 577 111 413. Mimo provoz jsou také veřejná WC na nám. Míru a v podchodu SVIT.

Pokud jde o parkoviště, nařízením vlády se ruší výběr parkovného až do 24. března. Parkování je tak bezplatné. A to jak na parkovištích s obsluhou, tak i tam, kde jsou parkovací automaty.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 3449


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)