Teplo Zlín a Teplárna Zlín uzavřeli  významnou dohodu o spolupráci

Teplo Zlín a Teplárna Zlín podepsaly významný dokument

publikováno: 24.11.2021

Zlín – Společnosti Teplo Zlín a Teplárna Zlín stvrdily podpisem Deklaraci o spolupráci. Tento významný dokument deklaruje zájem obou firem aktivně spolupracovat v oblasti centrálního zásobování teplem („CZT“) v lokalitě Zlína a okolí. Cílem obou stran je dlouhodobě podporovat stabilitu, ekonomiku a rozvoj CZT. Deklarace řeší nejen synergie z pohledu pozitivního vlivu na cenu tepla, ale i snížení emisí znečišťujících látek a podporu připojování nových odběratelů.

„Teplárna vyrábí teplo pro zlínské domácnosti, komunální objekty a firmy. Naším cílem je dodávat zákazníkům stabilně, ale i cenově výhodně a ekologicky. Z tohoto důvodu jsme v letošním roce realizovali významnou investici ve výši 16 milionů korun do modernizace technologie. Na kotli K22, který slouží primárně k výrobě tepla, jsme naistalovali nízko emisní hořáky za účelem snížení emisí oxidu dusíku. Díky této investici pokračujeme v postupné transformaci palivové základny pro zajištění stability dodávek tepla i v budoucnu“, říká Milan Prajzler jednatel zlínské teplárny.

„Jsme rádi, že došlo ke vzájemné dohodě a podpisu deklarace, která je v dnešní době turbulentního vývoje cen energií velmi významná. Naším cílem je zachovat pro zákazníky stabilní dodávku tepelné energie za příznivé ceny,“ zakončil Miroslav Chalánek, člen Rady města Zlína a představenstva Tepla Zlín.

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 575


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)