tiskové zprávy / aktuality

15Lis

2019

V soutěži Park roku 2019 putuje stříbrná medaile do Zlína

Zlín - Po úspěchu parku Komenského v soutěži Park desetiletí si zlínský Odbor městské zeleně připisuje další úspěch. V celostátní odborné soutěži Park roku 2019 město... celá zpráva »

15Lis

2019

30. výročí sametové revoluce. Zlín bude slavit desítkami akcí

Zlín – Výstavy fotografií, besedy s pamětníky, koncerty, projekce filmů i premiéra divadelní inscenace. celá zpráva »

13Lis

2019

Naděje zve na Čaj o čtvrté

Zlín – Další setkání pečujících o lidi s Alzheimerovou nemocí Čaj o čtvrté se koná ve čtvrtek 21. listopadu. celá zpráva »

13Lis

2019

Ve Zlíně se konají Svatomartinské hody

Zlín – Degustace a prodej svatomartinských vín od významných moravských vinařů, kuchařská show s husí pečínkou a k tomu cimbálová muzika. celá zpráva »

13Lis

2019

Aktualizovaná vyhláška o volném pohybu psů je kompromisem mezi zájmy dvou stran

Zlín - Město Zlín aktualizovalo platnou vyhlášku týkající volného pohybu psů na veřejných prostranstvích. Vyslyšelo tak požadavky občanů, kteří volali po tom, aby město dbalo na bezpečnost v parcích, zejména dětí. Zlínský magistrát se vydal cestou kompromisního řešení. celá zpráva »

13Lis

2019

Pracujte pro město Zlín

Zlín - Statutární město Zlín se dlouhodobě řadí mezi významné a respektované zaměstnavatele. Včetně městské policie dává příležitost k profesnímu uplatnění téměř... celá zpráva »

12Lis

2019

Nová publikace Samet v divadle vypráví příběh revolučních listopadových dní roku 1989

Zlín - Ve čtvrtek 14. listopadu vychází unikátní publikace s názvem Samet v divadle, která bude podrobně mapovat neopakovatelné a dnes už jen těžko představitelné... celá zpráva »

12Lis

2019

Vyjádření k situaci připravované elektrifikace trati Otrokovice - Zlín - Vizovice

Zlín – Odbor dopravy Statutárního města Zlína reaguje na zavádějící interpretace připravované elektrifikace trati z Otrokovic do Zlína a Vizovic. Nejvíce rezonuje otázka přejezdu přes koleje u společnosti Eurocar v Přílukách. celá zpráva »

12Lis

2019

Živnostenský úřad upozorňuje na placení služeb, které mohou být zaměněny za povinnou platbu státu

Zlín - Živnostníci pozor! Odbor živnostenský upozorňuje na nevyžádanou placenou službu za registraci do veřejného rejstříku živností. Nejedná se však o povinnou zákonnou... celá zpráva »

11Lis

2019

Benefiční koncert Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů podpoří malou Adélku

Zlín – České vokální kvarteto Bohemia Voice a Filharmonie Bohuslava Martinů vystoupí ve Zlíně na benefičním koncertě Ve jménu lásky. celá zpráva »

11Lis

2019

Z loňského ročníku projektu „Tvoříme Zlín“ je hotovo pět návrhů obyvatel

Zlín - Další dva návrhy, z loňského ročníku projektu Tvoříme Zlín, ve kterém sami obyvatelé města navrhují vylepšení veřejných ploch, jsou hotové... celá zpráva »

11Lis

2019

Kvůli oslavám 17. listopadu nebude možné u radnice zaparkovat kolo

Zlín - Cyklisté pozor. Od 14. do 18. listopadu bude odstraněn cyklistický stojan před budovou radnice na náměstí Míru 12. Důvodem je příprava pietního místa před objektem radnice... celá zpráva »

11Lis

2019

U příležitosti výročí vstupu do EU odstartoval ve Zlíně cyklus debat

Zlín - Přínosy i problémy vnitřního trhu, ekonomické dopady na tuzemské regiony, proměna státní suverenity v kontextu evropské integrace, český vliv v Bruselu i vnímání... celá zpráva »

10Lis

2019

Blíží se Zlínský vorvaň. Tradiční soutěžní klání v netradičních disciplinách

Zlín - Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 se uskuteční jubilejní, XX. ročník soutěže žáků základních škol v netradičních sportovních disciplínách Zlínský vorvaň 2019... celá zpráva »

10Lis

2019

Pozvánka na seminář: Praktická ochrana živočichů ve městech a parcích

Zlín - Odbor životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu Vás v rámci Stromových slavností zve na odborný seminář s názvem Praktická ochrana živočichů ve městech a parcích, uplatnění přírodě blízké péče o dřeviny ve městě. celá zpráva »

8Lis

2019

V úterý 12. listopadu nebude v provozu pokladna v budově radnice

Zlín - Magistrát města Zlína oznamuje, že v úterý 12. listopadu bude uzavřen provoz pokladny v budově radnice na náměstí Míru 12... celá zpráva »

7Lis

2019

Pozvánka na poradenský den zaměřený na péči o nohy

Zlín – Další z poraden v oblasti zdravého obouvání a péče o nohy se uskuteční v úterý 12. listopadu. celá zpráva »

7Lis

2019

Křest kalendáře zlínských Beranů s historickými vozy proběhne v neděli

ZLÍN - Máte rádi krásná veteránská auta a hokejové Berany? Pokud sháníte s předstihem vánoční dárek, máme právě pro Vás jeden tip. Hokejový klub PSG Berani Zlín připravil... celá zpráva »

7Lis

2019

Městem pojede Martin na bílém koni

Zlín – V pondělí 11. listopadu projde centrem Zlína družina malých Martínků. celá zpráva »

6Lis

2019

Veřejné setkání radních s občany místní části Mokrá, Zlínské Paseky

Zlín - Statutární město Zlín zve občany místní části Mokrá a Zlínské Paseky na veřejné setkání s členy Rady města Zlína. celá zpráva »

6Lis

2019

Roční parkovací karta. Vyšší komfort a úspora pro rezidenty

Zlín - Parkovat každý den poblíž svého domu bez toho aniž by řidič musel neustále kupovat parkovací lístky? Řešením je roční parkovací karta pro vybrané ulice v centru města. celá zpráva »

6Lis

2019

Alternativa se promění ve Svět kostiček

Zlín – Do Zlína se po čase vrací výstava Svět kostiček. Malí i velcí milovníci pestrobarevných lego kostiček se mohou opět těšit na herní putovní výstavu umístěnou v kulturním institutu Alternativa. celá zpráva »

5Lis

2019

Další koše budou chytré. Zlín pokračuje v testování nádob s lisem

Zlín - Pojmou až šestkrát více odpadu. A když jsou plné, dokáží přivolat svozové vozidlo. To slibují chytré koše, které jsou vybaveny automatickým lisem. celá zpráva »

5Lis

2019

Rodiče pozor! Ve středu se uskuteční stávka některých škol

Zlín - Ve středu 6. 11. se uskuteční stávka školských odborů, ke které se připojí i některé ze základních škol, jejichž zřizovatelem je statutární město Zlín... celá zpráva »

4Lis

2019

Zlín Film Festival získal v Tokiu ocenění za přínos kinematografii pro mládež

Zlín – V pátek 1. listopadu převzala umělecká ředitelka Zlín Film Festivalu Markéta Pášmová speciální ocenění v japonském Tokiu na KINEKO International Children´s Film Festival... celá zpráva »

1Lis

2019

Řidiči pozor. Od pondělí bude uzavřena silnice mezi Salaší a Bohuslavicemi u Zlína

Zlín - Řidiči pozor! V pondělí 4. listopadu začne úplná uzavírka krajské silnice III/4972 mezi místní částí Salaš a Bohuslavicemi u Zlína. Důvodem této úplné uzavírky... celá zpráva »

1Lis

2019

V ulicích pomůže s nečistotami samohybný vysavač

Zlín - Úklid po akcích konaných na náměstí, očista zastávek a dalších frekventovaných míst či pomoc při blokovém čištění. To jsou typické příklady činností, při nichž se v ulicích města ještě během listopadu objeví akumulátorový samohybný vysavač, který si pořizují Technické služby Zlín. celá zpráva »

1Lis

2019

S efektivnějším svozem pomáhají čárové kódy

Zlín - Čtečkou přečíst čárový kód na kontejneru a přiřadit k němu stav naplněnosti. Na základě zjištěných údajů jsou pak upravovány termíny svozů. Cílem je optimalizovat svoz tak, aby kontejnery nezůstávaly plné zbytečně dlouho. celá zpráva »

1Lis

2019

Blíží se startup weekend - šance pro každého, jak přivést svůj nápad k životu

Zlín - Historicky první Startup Weekend ve Zlíně odstartuje již za pár týdnů. Padesáti čtyř hodinová soutěž otevírá komukoli z řad široké veřejnosti možnost realizovat jakýkoli nápad na produkt nebo službu, která by lidem usnadnila život. celá zpráva »

1Lis

2019

Zlíňané navrhují změnu veřejných ploch. O realizaci se rozhodne hlasováním

Zlín - Druhý ročník projektu „Tvoříme Zlín“, který dává obyvatelům Zlína možnost zapojit se do proměny veřejného prostoru, vstupuje do další fáze. Od jarních měsíců, kdy byl... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '19»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)