tiskové zprávy / aktuality

15Pro

2017

Pozvánka na adventní koncert

Zlín – Rotary Club Zlín zve na Adventní benefiční koncert pořádaný z odkazu MUDr. Vlasty Rybkové. celá zpráva »

14Pro

2017

Rozpočet města v roce 2018. Přebytkový

Zlín – V roce 2018 bude město Zlín hospodařit s přebytkovým rozpočtem. Celkové příjmy by měly dosáhnout výše 1 510 237 000 Kč, zatímco výdaje 1 505 437 000 Kč. celá zpráva »

13Pro

2017

Pozvánka: Koledování s Opicí Žofkou a Tučňáky na arše na náměstí

Zlín - Hravý předvánoční podvečer s písničkami a herci z oblíbených divadelních pohádek. Přijďte se podívat na náměstí Míru na zlínské adventní trhy... celá zpráva »

13Pro

2017

Den pro Zuzanku vynesl přes 400 tisíc korun, přišli i tučňáci a Vojta Dyk

Zlín – Rekordních 408 tisíc korun vynesl charitativní Den pro Zuzanku, který se uskutečnil v úterý 12. prosince ve Zlíně. Tato tradiční akce se koná každý rok před Vánoci... celá zpráva »

12Pro

2017

Provoz živnostenského odboru bude v pátek 15. prosince omezen

Zlín – V pátek 15. prosince bude provoz Odboru živnostenského Magistrátu města Zlína omezen pouze na poradenskou činnost... celá zpráva »

12Pro

2017

Benefiční vánoční koncert pomůže dětem

Zlín – V neděli 17. prosince od 17 hodin se v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích uskuteční koncert Valašského souboru Kašava. celá zpráva »

11Pro

2017

TV ZLÍN reportáže: Zlíňané mohou nově třídit i kovy

Zlín - Město Zlín rozšiřuje svou nabídku služeb na poli třídění odpadu. Novinkou je pokusný provoz sběru a svozu kovového materiálu k recyklaci. Jak se pilotní projekt osvědčí... celá zpráva »

11Pro

2017

TV ZLÍN reportáže: Tradiční akce Vánoce v Útulku pro zvířata v nouzi

Zlín - Tradiční akce Vánoce v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava slaví letos krásné desáté jubileum. „Svátek zvířátek“ proběhl v areálu útulku ve čtvrtek 7. prosince... celá zpráva »

11Pro

2017

Zákaz odběru vody z řeky Dřevnice a jejich přítoků byl odvolán

Zlín - Magistrát města Zlína zrušil pro území města Zlína včetně jeho místních částí zákaz tzv. obecného nakládání s povrchovými vodami... celá zpráva »

8Pro

2017

Radnice ocenila pedagožky

Zlín – Za pedagogickou činnost a významný přínos pro výchovu a vzdělávání získalo od města ocenění pět zlínských pedagožek. celá zpráva »

8Pro

2017

Zlín navštívila poradkyně primátora města Jaroslavl. Probíral se turismus i partnerství

Zlín - Poradkyně primátora ruského města Jaroslavl Olga Lileeva navštívila před nedávnem Zlín. Společně s Igorem Kazinem, předsedou spolku Asociace mezinárodní spolupráce, se setkala s představiteli jednotlivých odborů... celá zpráva »

7Pro

2017

Po hrnečcích se jen zaprášilo. Brzy budou k prodeji další

Zlín - Zlíňané si je navrhli, schválili a také téměř ihned vykoupili. Řeč je o letošních jarmarkových hrnečcích po kterých se jen zaprášilo. celá zpráva »

7Pro

2017

Turisté vyčistili trasu v Mladcovských kopcích

Zlín - Na podzim jste mohli v lesích okolo Zlína potkat turisty s netradiční výbavou. Místo holí a batohů si nesli pytle na odpad a ochranné pracovní pomůcky... celá zpráva »

7Pro

2017

Upozornění občanům: Pozor na nedělní změnu jízdních řádů!

Zlín - 10. prosince je datum, ke kterému se každoročně upravují a mění jízdní řády příměstských i dálkových autobusů a vlaků... celá zpráva »

6Pro

2017

TV ZLÍN reportáže: Zahájení Adventu ve zlínské zoo

Zlín - Zlínská ZOO přivítala nástup adventního času v neděli 3. prosince, přesně 3 týdny před Štědrým dnem. Celý areál zahrady se rozzářil vánoční výzdobou, svátečně laděn byl... celá zpráva »

6Pro

2017

TV ZLÍN reportáže: Rozsvícení vánočního stromu

Zlín - Město Zlín přivítalo příchod Adventu v neděli 3. prosince velkou slavností na náměstí Míru. Zároveň byl zahájen velký městský vánoční jarmark a celý program oslav... celá zpráva »

6Pro

2017

Navrhujte nositele Ceny města Zlína za rok 2017

Zlín - Až do 31. prosince 2017 můžete posílat své nominace na udělení Ceny města Zlína za rok 2017 na adresu: Statutární město Zlín, sekretariát primátora... celá zpráva »

6Pro

2017

AKTUALIZOVÁNO: Přemístění nemocnice ze Zlína? Důrazně odmítáme, vzkazuje město

Zlín – Rada města Zlína odmítá úvahy hejtmana Jiřího Čunka na přemístění KNTB mimo krajské město. Je přesvědčena, že obyvatelé i návštěvníci největšího města v regionu musí mít k dispozici plnohodnotné zdravotnické zařízení. celá zpráva »

6Pro

2017

Radnice hledá nové kolegy či kolegyně …

Zlín - Statutární město Zlín hledá nové kolegy a kolegyně na volná pracovní místa... celá zpráva »

5Pro

2017

TV ZLÍN ŽIJE! - Tisíce obyvatel Zlína si nenechalo ujít rozsvícení stromu

Zlíňané mají podobné akce čím dál více v oblibě. Během posledních let se na kulturní akce na náměstí nebo v parku chodí bavit stále větší množství lidí... celá zpráva »

5Pro

2017

"Zapalme svíčku“ Světový den památky zesnulých dětí

Zlín - Mít děti není samozřejmost. V běhu všedních radostí a starostí si to často neuvědomujeme. Zastavme se na chvíli. Zapalme svíčku a uctěme památku všech dětí a mladých lidí, kteří odešli z tohoto světa dříve, než stačili dospět a zestárnout… celá zpráva »

5Pro

2017

Delegace z Číny poznávala Zlín. Zaujal je filmový festival i univerzita

Zlín - Může se stát Zlín a celý náš region oblíbeným cílem čínských turistů či dokonce investic? Odpověď na tyto a jiné otázky může přiblížit výsledek pracovního informativního... celá zpráva »

5Pro

2017

Vánoční růže už zítra. Město opět pomůže

Zlín – I v letošním roce pomůže město Zlín s prodejem vánočních růží v rámci charitativního projektu Sdružení Šance. Ke koupi budou tyto symboly vánoc na Mikuláše... celá zpráva »

4Pro

2017

Vánoce v útulku již po desáté

Zlín - Studenti připraví ve Zlíně již desátý ročník akce Vánoce v útulku pořádané prostřednictvím neziskového projektu Němá tvář. Jednodenní akce se bude konat v Útulku... celá zpráva »

4Pro

2017

Kuchařská naděje ze Zlína je ve finále soutěže Svačina roku

Zlín – Nadějný kuchař Matěj Votava ze Střední školy gastronomie a obchodu, Zlín je jedním z 15 finalistů 5. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare. Finalisty přivítá 7. prosince gastro studio Chefparade+. celá zpráva »

1Pro

2017

Podobu letošních jarmarkových hrnečků si Zlíňané zvolili sami

Zlín - I letos budou při zlínském Vánočním jarmarku k prodeji originální hrnečky. O podobě těch letošních rozhodli sami Zlíňané formou hlasování na Facebooku města. celá zpráva »

1Pro

2017

Cena za ekologickou výchovu a osvětu putuje i na zlínský magistrát

Zlín - Ve Zlíně se uskutečnil už sedmnáctý ročník konference o environmentálním vzdělávání, výchově a osvětě ve Zlínském kraji. Součástí programu bylo i oceňování jednotlivců či škol, úřadů či podnikatelů... celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '17»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky