tiskové zprávy / aktuality

23Čvc

2021

Odstávka systému pro získání dokladů

Zlín - V souvislosti s novelou zákona o cestovních dokladech a s přijetím nového zákona o občanských průkazech upozorňuje Magistrát města Zlína, že nebude možné z důvodu odstávky systému vyřídit některé typy dokladů. celá zpráva »

21Čvc

2021

Letní filmové večery pokračují, tentokrát v Malenovicích

Zlín - V pátek 23. července se letní bijáky v rámci Zlínského filmového léta přesouvají do místní části Malenovice, na fotbalové hřiště. Tento večer se budete bavit u rodinné komedie Děda, postrach rodiny v hlavní roli s Robertem de Nirem. celá zpráva »

16Čvc

2021

Autobusové nádraží ve Zlíně bude bez nepřizpůsobivých občanů

Zlín - Primátor Zlína Jiří Korec se setkal se zástupci společnosti Z-Group a. s., která je vlastníkem autobusového nádraží. celá zpráva »

16Čvc

2021

Festivalový půlmaraton dozná zásadních změn

Zlín – Organizátoři Festivalového půlmaraton MONET+ Zlín letos připravili pro účastníky řadu novinek. celá zpráva »

15Čvc

2021

Lidmilova louka voní bylinkami

Zlín – Dalším nápaditým počinem Odboru městské zeleně je nově zrealizovaná bylinková zahrada na tzv. Lidmilově louce. celá zpráva »

15Čvc

2021

Městu se přihlásilo téměř 300 zájemců o družstevní bydlení

Zlín - Na základě květnového rozhodnutí zastupitelstva spustilo Statutární město Zlín 21. května web druzstevnibydleni.zlin.eu se základními informacemi o družstevní výstavbě na území města Zlína... celá zpráva »

15Čvc

2021

V Památníku vzpomínali na Tomáše Baťu. Výstava pokračuje

Zlín – Před 89 lety zahynul spolu se svým pilotem Jindřichem Broučkem zakladatel obuvnického impéria Tomáš Baťa. celá zpráva »

14Čvc

2021

Zlínské filmové léto je v plném proudu

Zlín - Po úspěšných letních filmových večerech v sadu Svobody a v parku Komenského, které navštívilo více jak 1 500 diváků, se tento týden 16. a 17. července produkce přesouvá na fotbalové hřiště v Přílukách. celá zpráva »

12Čvc

2021

Město Zlín chtělo vykoupit pozemek za druhým segmentem. Byl upřednostněn jiný zájemce

Zlín - Výkupem tisíce metrů čtverečních v lokalitě za druhým segmentem na Jižních Svazích chtělo město Zlín vyřešit obavy místních obyvatel z navýšení rušnosti a provozu. celá zpráva »

12Čvc

2021

Filmový festival pozve diváky na adaptace známých knih

Zlín – V plném proudu jsou přípravy druhé části 61. Zlín Film Festivalu, kterým ožije Zlín za dva měsíce. celá zpráva »

9Čvc

2021

Večerní procházka za zvířecími obyvateli města

Zlín - Ve středu 14. července se ve Zlíně koná exkurze pro veřejnost se zoologem Evženem Tošenovským, zaměřená především na pozorování rorýsů a netopýrů... celá zpráva »

8Čvc

2021

Netřídíte odpad? Může se Vám stát, že nebudete mít vyvezenou popelnici

Zlín – S novým přísnějším zákonem o odpadech, který vešel v platnost na začátku letošního roku, je nutné klást důraz na důslednější třídění odpadů od občanů. Přestože do černých nádob na směsný komunální odpad má být ukládán jen odpad, který není možné vytřídit, realita bývá jiná. celá zpráva »

8Čvc

2021

Seniorská obálka je nyní v mini verzi

Zlín – Díky Seniorské obálce se Zdravotnické záchranné službě Zlínského kraje dostávají rychlé informace o zdraví ošetřovaného seniora. celá zpráva »

8Čvc

2021

Památník Tomáše Bati získal 1. místo a Cenu souznění v soutěži Má vlast cestami proměn

Zlín - V rámci 12. ročníku česko-slovenské putovní výstavy Má vlast cestami proměn si obnova zlínského Památníku Tomáše Bati vysloužila celkové prvenství v hlasování veřejnosti. celá zpráva »

8Čvc

2021

Pozvánka na vzpomínkovou akci na Tomáše Baťu

Zlín – Památník Tomáše Bati ve spolupráci se statutárním městem Zlínem a Nadací Tomáše Bati připravuje pro veřejnost vzpomínkovou akci na Tomáše Baťu. celá zpráva »

2Čvc

2021

„Swajpni se do Zlína“ – Zlín cílí na mladé cestovatele

Zlín – Moderní urbanismus, výjimečná architektura, nové gastronomické koncepty, film, motorsport, kultura, umění a design každoročně přiláká do Zlína desítky tisíc turistů z Česka i ze zahraničí. Destinační společnost Zlínsko a Luhačovicko ve spolupráci s městem Zlínem letos mimo jiné zacílila na mladou generaci. celá zpráva »

2Čvc

2021

Zlínské filmové léto pokračuje v parku Komenského

Filmové večery pod širým nebem se přemístí od zlínského zámku do parku Komenského. celá zpráva »

2Čvc

2021

Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase. Radnice hostí výstavu

Zlín – Putovní výstava děl ze soutěže Maluj, vyhrávej a pomáhej v poločase, zastavila na zlínské radnici. celá zpráva »

2Čvc

2021

Budova magistrátu na Zarámí je nuceně uzavřena

Zlín - Z důvodu havárie na vodovodním řádu jsou v pátek 2. 7. 2021 uzavřeny odbory Magistrátu města Zlína sídlící v budově na Zarámí 4421. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červenec '21»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)