tiskové zprávy / aktuality

17Říj

2017

Ministr vnitra udělil pochvalu Městské policii Zlín

Zlín – Při své návštěvě Zlínského kraje si ministr vnitra Milan Chovanec udělal plánovanou zastávku i na Městské policii ve Zlíně. celá zpráva »

17Říj

2017

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Jak na to?

Zlín - Na území města Zlína je 74 volebních okrsků a stejný je i počet volebních místností. V pátek 20. října bude možné volit od 14 do 22 hodin, v sobotu 21. října... celá zpráva »

17Říj

2017

Náměstí Míru letos poprvé ožije Svatomartinskými hody

Zlín - Náměstí Míru se v sobotu 11. listopadu stane dějištěm historicky prvního ročníku Svatomartinských hodů. Úderem 11. hodiny... celá zpráva »

16Říj

2017

Na třídě Tomáše Bati je ve směru od Vizovic omezení provozu

Zlín - Řidiči, zejména ti kteří přijíždějí do Zlína od Vizovic, pozor. Na třídě Tomáše Bati bude v úseku od křižovatky u Lidlu po křižovatku s ulicí Lorencova platit částečná uzavírka.. celá zpráva »

16Říj

2017

Město zve na Stromové slavnosti 2017

Zlín - Stromové slavnosti 2017. To je souhrnný název několika zajímavých akcí, které se ve Zlíně uskuteční v průběhu měsíce října a listopadu... celá zpráva »

16Říj

2017

Na webu najdete i virtuální prohlídku Zlína

Zlín - Zajímavou novinku nabízí turistický web města
www.ic-zlin.cz . Hned sedm nových zajímavých míst ze Zlína si mohou lidé prohlédnout i formou takzvané virtuální prohlídky. celá zpráva »

16Říj

2017

Mimořádné blokové čištění na Zálešné a v ulici Sadová

Zlín - Komunikace na Zálešné VII – XI po dokončení jejich rekonstrukce vyčistí pracovníci Technických služeb v úterý 31. října a ve středu 1. listopadu. celá zpráva »

13Říj

2017

Salvador Dalí - Žiji sen: Zlín představí největší výstavu ikony světového surrealismu

Zlín - Téměř tři sta originálů nejsvéráznějšího a nejkontroverznějšího představitele světového surrealismu Salvadora Dalího představuje výstava, která se od pátku 13. října koná ve Filmovém uzlu ve Zlíně. celá zpráva »

12Říj

2017

Lávka, cyklostezky. Řada staveb před zimou finišuje

Zlín – Hned několik dopravních staveb, u kterých je investorem město, je ve Zlíně před dokončením. Veřejnost je začne využívat v nejbližších týdnech. celá zpráva »

12Říj

2017

VaK Zlín plánuje v příštím roce investice za 75 milionů

Zlínský region čeká další růst investic do vodárenské infrastruktury. VaK Zlín totiž plánuje v nadcházejícím roce použít 75 milionů korun na rekonstrukce infrastruktury. V roce 2019 to má být... celá zpráva »

11Říj

2017

Radnice hledá nové kolegy či kolegyně …

Zlín - Statutární město Zlín hledá nové kolegyně na volná pracovní místa: celá zpráva »

11Říj

2017

Jídelna na Podhoří prošla další etapou rekonstrukce

Zlín – Již druhým rokem využívají obyvatelé Podhoří moderně zrekonstruovanou jídelnu, kterou provozuje Mateřská škola Zlín, Slovenská. celá zpráva »

10Říj

2017

Prštné bez elektřiny. 16. října nepůjde ani semafor

Zlín – Obyvatelé zlínské části Prštné by si měli do kalendáře zaznamenat termín pondělí 16. října. Právě na tento den ohlásil správce energetické soustavy... celá zpráva »

10Říj

2017

TV ZLÍN reportáže: Den klastrů ve Zlínském kraji

Zlín - Ve Zlíně se konala konference Den Klastrů. Na ní představily své úspěchy klastrové organizace. Ty dokazují, jak se jim společnými silami daří plnit cíle, které... celá zpráva »

10Říj

2017

Útulek vydal fotografický kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů

Zlín – Útulek pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava vydal stolní kalendář pro rok 2018. Je plný příběhů a fotografií zvířat, která zařízením prošla nebo v něm stále zůstávají. celá zpráva »

9Říj

2017

Zlínský kraj vyhlásil další kolo kotlíkových dotací

Zlín - Zlínský kraj vyhlásil druhé kolo tzv. kotlíkových dotací. Pro žadatele je připraveno celkem 155,340 milionu korun. Samotný příjem žádostí bude probíhat pouze elektronicky... celá zpráva »

9Říj

2017

VISO bude hlásit informace k Africkému moru prasat

Zlín – V souvislosti s opatřeními, které mají pomoci zvládnout epidemii Afrického moru prasat na Zlínsku, uskuteční město Zlín opakovaně hlášení VISO s oznámením Státní veterinární zprávy. celá zpráva »

9Říj

2017

Začal Týden zdraví. Vyberte si z bohaté nabídky akcí

Zlín – Týden zdraví je už tradiční zlínská akce, v jejímž rámci se ve Zlíně děje řada zajímavých počinů souvisejících s péčí o své zdraví... celá zpráva »

9Říj

2017

Na Mokré bude výluka, projedou jen desetimetrové autobusy

Zlín - Z důvodu komplexní přestavby mostu na místní komunikaci ve Zlíně ve čtvrti Mokrá zde bude platit úplná uzavírka. Autobusy MHD na lince 33 budou jezdit po výlukové trase... celá zpráva »

6Říj

2017

TV ZLÍN reportáže: Mistrovské repliky korunovačních klenotů ve Zlíně

Zlín - Do Zlína zavítala putovní výstava České korunovační klenoty na dosah. Návštěvníci tak mohou až do konce listopadu vidět v prostorách zlínského zámku... celá zpráva »

6Říj

2017

Město nabízí k prodeji sedadla z Velkého kina a obložení z Domu umění

Zlín – Město Zlín nabízí ke koupi 675 kusů sedadel a 17 dvojsedadel z Velkého kina. K prodeji jsou z důvodu blížících se prací na statickém zajištěni této budovy... celá zpráva »

6Říj

2017

Na vyřízení voličského průkazu zbývají poslední dny

Zlín – Ve dnech 20. – 21. října se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Voličům, kteří nebudou moci volit v místě trvalého bydliště... celá zpráva »

5Říj

2017

Deštivé „Do práce na kole“ soutěžící neodradilo

Zlín - Do práce na kole. To je už tradiční jarní soutěž cyklistů, chodců i bruslařů, kteří se do práce dostávají takzvaně po svých. Letos připravili organizátoři novinku, zářijovou výzvu... celá zpráva »

5Říj

2017

Podmínky pro provozování Spiritu se v roce 2018 zjednoduší. Bary fungují

Zlín – V roce 2018 by mohla opět zahájit provoz restaurace Spirit, která je součástí Kongresového centra. Zjednoduší se totiž podmínky, za kterých bude možné ji otevřít. celá zpráva »

4Říj

2017

Hlasujte o nejlepší fotografie z fotosoutěže Outdoor

Zlín - V rámci XV. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů byla vyhlášena fotosoutěž Outdoor. Preferované fotografii můžete udělit svůj hlas až do 29. 10. 2017... celá zpráva »

4Říj

2017

Živý Zlín v říjnu. Na co můžete zajít?

Zlín - Projekt Živý Zlín v letošním roce už přinesl téměř šedesát akcí, mezi nimi: Velikonoce v parku, happening k uctění památky J. Palacha, Festival pouličních muzikantů... celá zpráva »

4Říj

2017

Nechci být obětí. Volná místa se rychle zaplnila

Zlín – Obrovský zájem o účast vyvolal dvanáctý ročník projektu Nechci být obětí, který realizuje Městská policie Zlín. Nabídnutá místa byla obsazena... celá zpráva »

3Říj

2017

Jaroslavl a Zlín. Obě města spojuje vášeň pro hokej

Zlín – Vášeň pro hokej, jedinečná architektura plná červených zdí nebo průmyslová současnost a minulost. Hodně společného mají ruská Jaroslavl a Zlín... celá zpráva »

3Říj

2017

Alternativa představí díla čtyř výtvarníků

Zlín – Malované obrazy, grafika, keramické předměty a dřevěné plastiky. Takové zastoupení výtvarného umění přinese výstava Ladění... celá zpráva »

3Říj

2017

Ve Zlíně se chystá výstava replik korunovačních klenotů

Zlín - Jedinečná putovní výstava mistrovských replik Českých korunovačních klenotů, mnoha dalších exponátů a tematických zajímavostí ze středověku a doby Karla IV. zavítá už zítra do Zlína... celá zpráva »

3Říj

2017

Divoká prasata budou střílet i policisté. Po tu dobu město nebude vydávat povolení ke vstupu

Zlín - Vzhledem ke skutečnosti, že se do odlovu divokých prasat v zamořené oblasti zapojí i speciálně vyškolení příslušníci Policie ČR, nebude Statutární město Zlín nyní vydávat mimořádná povolení ke vstupu do zakázané oblasti... celá zpráva »

3Říj

2017

Den klastrů ve Zlínském kraji

Zlín - Umět spolupracovat, společně přicházet na unikátní řešení, klást si ambiciózní cíle, které by jedna firma sama nikdy nezvládla, a zvyšovat konkurenceschopnost svého oboru – to jsou principy... celá zpráva »

2Říj

2017

Rekonstrukce areálu Technických služeb v Loukách omezí provoz sběrného dvora

Zlín - Sběrný dvůr v Loukách bude v říjnu uzavřen. Důvodem je rekonstrukce komunikací v areálu Technických služeb. celá zpráva »

2Říj

2017

Koalice skládá účty. Díl třetí

Další rok v čele radnice - již třetí - má za sebou koalice tvořená hnutími Starostové a nezávislí a ANO 2011. Tak jako v minulých letech skládají Zlíňanům účet – prostřednictvím Magazínu Zlín a městského webu... celá zpráva »

2Říj

2017

Město pořádá podzimní úklid

Zlín – O sobotách 7. a 21. října se na území města Zlína uskuteční každoroční podzimní úklid. celá zpráva »

2Říj

2017

Stále stejný podvod: Mezinárodní sbírka pro neslyšící

Zlín - Po nějaké době znovu dorazili do Zlína občané jedné ze zemí východního Balkánu, kteří sice neumějí ani slovo česky, ale přesto se dopouštějí podvodného jednání. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '17»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
761 40 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČ: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Aukro Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky