tiskové zprávy / aktuality

18Čer

2021

Zlínské filmové léto odstartuje již příští týden

Zlín - Letní filmové večery v rámci Zlínského filmového léta startují již příští pátek 25. června v sadu Svobody u zlínského zámku. Tento večer bude k vidění americký thriller Joker. celá zpráva »

17Čer

2021

Architekti a představitelé města Zlína prezentovali návrh podoby Velkého kina zástupcům Národního památkového ústavu

Zlín - Splňuje vítězná studie na rekonstrukci Velkého kina představy a podmínky Národního památkového ústavu? To byla hlavní otázka, na kterou mělo přinést odpověď informativní jednání ... celá zpráva »

17Čer

2021

Nájemci městských nebytových prostor mohou opět využít slevu na nájemném

Zlín – Ze strany města trvá úleva na nájemném za městské nebytové prostory i v měsíci dubnu a květnu. celá zpráva »

16Čer

2021

ZÓNA ZLÍN. To jsou pravidelné procházky po architektuře

Zlín - Novinkou letošní turistické sezóny je prohlídková trasa ZÓNA ZLÍN - pravidelné procházky po architektuře, kterými vás provedou zasvěcení milovníci zlínské architektury... celá zpráva »

15Čer

2021

Zlín připravuje oslavy k 700. výročí města

Zlín – Zlín čeká v nadcházejícím roce významné jubileum, bude slavit 700. výročí od své první písemné zmínky. celá zpráva »

14Čer

2021

Ve Zlíně se uskutečnil zápis do mateřských škol

Zlín – Ve Zlíně se uskutečnil fyzický zápis k předškolnímu vzdělávání do mateřských škol, které jsou zřizovány statutárním městem Zlínem a také do Církevní základní a mateřské školy. celá zpráva »

14Čer

2021

Vyhlašování výsledků výzvy DPNK 2021 v Otrokovicích

Zlín - Již poosmé se společně zapojili v měsíci květnu účastníci z měst Zlín a Otrokovice v motivační kampani Do práce na kole 2021... celá zpráva »

14Čer

2021

Rozkvetlé město 2021 pokračuje letní částí

Zlín – Magistrát města Zlína vyhlašuje LETNÍ ČÁST soutěže – ROZKVETLÉ MĚSTO 2021. celá zpráva »

10Čer

2021

Probíhá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2021

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2021. celá zpráva »

10Čer

2021

Ve zlínské zoo se narodilo první mládě slona afrického v České republice

Zlín - V neděli 6. června o půl osmé ráno slonice Kali porodila zdravé slůně. Je to první mládě slona afrického ve zlínské zoo, a také vůbec první africké slůně v České republice. celá zpráva »

8Čer

2021

Ve čtvrtek se uskuteční vyhlášení vítězů Do práce na kole

Zlín - Už tento čtvrtek 10. června se v uskuteční slavnostní vyhlášení vítězů kampaně Do práce na kole. Vyhlášení vítězů a předání cen pro soutěžící je tentokrát naplánováno do Otrokovic... celá zpráva »

8Čer

2021

Do letošního ročníku „Tvoříme Zlín“, zaslali lidé 39 návrhů na vylepšení veřejného prostoru

Zlín – Stejně jako v přechozích letech i v tyto jarní měsíce mohli Zlíňané zasílat návrhy na úpravu veřejných prostranství města. V rámci projektu participativního rozpočtu tak... celá zpráva »

7Čer

2021

Do veřejného projednání dokumentu Strategie rozvoje statutárního města Zlína se obyvatelé zapojili online

Zlín – Vzhledem k epidemiologické situaci se veřejné projednání návrhu dokumentu Strategie rozvoje statutárního města Zlína do roku 2030 – ZLÍN 2030 přesunulo do online prostoru. celá zpráva »

7Čer

2021

Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem

Zlín – Pravidelné online setkávání primátora města Zlína s občany bude mít své druhé pokračování. V rámci pořadu Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem se bude moct veřejnost ptát na rozvoj města. celá zpráva »

7Čer

2021

Zemřela bývalá primátorka Zlína Irena Ondrová

Zlín - Ve věku nedožitých 72 let zemřela bývalá primátorka statutárního města Zlína a někdejší senátorka Irena Ondrová. celá zpráva »

4Čer

2021

Primátor s radními navštívili Letnou

Zlín - Primátor Jiří Korec společně s dalšími zástupci Rady města Zlína přijali pozvání spolku „Letná žije!“, aby se seznámili s aktuálními problémy, které obyvatele nejstarší baťovské čtvrti ve Zlíně trápí. celá zpráva »

4Čer

2021

Charitativní cyklotour na podporu onkologicky nemocných dětí se zastavila ve Zlíně

Zlín - Charitativní cyklotour Na kole dětem zamířila v rámci své druhé etapy do Zlína. Jednalo se již o tradiční zastávku. Peloton vedený známým velocipedistou... celá zpráva »

4Čer

2021

Čtenářům bude sloužit knihobox. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Zlín – Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně zavádí novou službu Knihobox. celá zpráva »

4Čer

2021

Na kole dětem. Do Zlína přijede peloton cyklistů

Zlín – V rámci charitativní akce Na kole dětem projíždí Českou republikou peloton cyklistů. celá zpráva »

3Čer

2021

Z minulých ročníků „Tvoříme Zlín“ jsou hotové další návrhy

Zlín - V rámci projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, se podařilo letos zrealizovat další návrhy, které veřejnost navrhla v minulých ročnících. Jedná se o veřejné tábořiště na Podlesí... celá zpráva »

3Čer

2021

Skončila první část Zlín Film Festivalu. Online ji sledovali diváci v Česku i zahraničí

Zlín – Zlín Film Festival má za sebou první, jarní část. celá zpráva »

2Čer

2021

Místní komunikace mezi ulicemi Hradská a Štefánikova ve Zlíně se uzavře

Zlín - V termínu od 7. 6. do 22. 6. 2021 dojde k úplné uzavírce místní komunikace mezi ulicemi Hradská a Štefánikova před Kulturním a univerzitním centrem Zlín. celá zpráva »

2Čer

2021

Ve vodárnách se místo dohody házely klacky pod nohy

Zlín - Město Zlín se intenzivně snaží vrátit vodu do rukou měst a obcí. Na valné hromadě společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. (dále jen „VAK“) měl být na návrh města Zlína udělen strategický pokyn představenstvu, jehož cílem byla změna současného provozního modelu a to bez negativního vlivu na aktuální cenu vody a zároveň se nesmí snížit investiční prostředky VAKu do vodárenské infrastruktury. celá zpráva »

2Čer

2021

Knihovna získala certifikát Handicap Friendly

Zlín – Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně splnila podmínky pro získání certifikátu Handicap Friendly pro osoby se zrakovým postižením. celá zpráva »

2Čer

2021

Slavnostní zakončení výzvy Do práce na kole 2021 za Zlín, Otrokovice a okolí

Zlín - V letošní rekordní květnové výzvě Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem (DPNK 2021) se města Zlín a Otrokovice zařadila mezi deset nejlepších v republice... celá zpráva »

1Čer

2021

Zoo Zlín je pátým nejnavštěvovanějším turistickým místem

Zlín – Rok 2020 byl pro zlínskou zoo těžký a náročný, zahrada byla téměř čtyři měsíce uzavřena pro veřejnost. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)