tiskové zprávy / aktuality

10Kvě

2021

V úterý 11. května je pro účastníky DPNK snídaně na cyklostezce zdarma

Zlín - V květnu se jezdí v rámci kampaně Do práce na kole. Součástí je i doprovodný program jako například snídaně na triko. Ta se letos uskuteční na u cyklostezky v Prštném v ulici Jateční. celá zpráva »

7Kvě

2021

Dopravní podnik přidá školní spoje

Zlín – Na zvýšení počtu žáků, kteří se vracejí zpátky do škol, reaguje Dopravní společnost Zlín – Otrokovice. celá zpráva »

7Kvě

2021

Výtěžek potravinové sbírky příjemně překvapil

Zlín - Sbírka potravin, která se uskutečnila v prodejně Billa, Centro Zlín v Malenovicích a při které pomáhali také pracovníci zlínského Odboru sociálních věcí, byla úspěšná. Od dárců se vybralo celkem 674 kg potravin a 35 kg drogerie. celá zpráva »

7Kvě

2021

Benefiční koncert podpoří i zlínskou zoo

Zlín – Podpora dvaceti zoologických zahrad je cílem benefičního koncertu Hrajeme pro 20 zoo. celá zpráva »

7Kvě

2021

Přehled aktuálně platných opatření po jednání vlády

Zlín - Zveřejňujeme stručný přehled a opatření platná od 10. května, s důrazem na provoz městských příspěvkových organizací, aj. organizačních složek. celá zpráva »

7Kvě

2021

Nové ocenění Zlínský patriot má vyzdvihnout pomáhající občany

Zlín - Zdravý patriotismus a nezištnou pomoc svému okolí má ohodnotit nové ocenění primátora města Zlína, Zlínský patriot. celá zpráva »

7Kvě

2021

Muzejní knihovna má v nabídce o desetitisíce titulů více

Zlín – Příznivci a badatelé Muzea jihovýchodní Moravy ve Zlíně mají k dispozici rozšířený výběr jedinečných titulů regionální a odborné literatury. celá zpráva »

6Kvě

2021

Park Komenského ozdobí bronzové plastiky

Zlín – V parku Komenského začala instalace souboru bronzových plastik sochaře Michala Gabriela. celá zpráva »

6Kvě

2021

Rekonstrukci tržiště Pod Kaštany již nic nebrání

Zlín - Dlouho připravovaná rekonstrukce zlínského tržiště Pod Kaštany se po letech jednání a příprav, může konečně zahájit. Po zamítnutí žaloby a tím obnovení platnosti stavebního povolení došlo i na dohodu s majiteli dvou stánků. celá zpráva »

5Kvě

2021

V kampani Do práce na kole patří Zlín a Otrokovice mezi deset nejlepších měst v Česku !

Zlín - V roce 2021 se společně města Zlín a Otrokovice zapojují již poosmé v motivační celorepublikové květnové soutěži Do práce na kole, koloběžce, pěšky, nebo poklusem (DPNK 2021). celá zpráva »

4Kvě

2021

V celonárodní soutěži Zelená informacím se Zlín umístil těsně za první desítkou

Zlín - V soutěži o nejlepší prezentaci o životním prostředí na internetových stránkách měst s názvem Zelená informacím obdržel Zlín jedenáctou pozici při konkurenci 276 měst. Oproti minulému ročníku si tak Zlín o jednu příčku polepšil... celá zpráva »

4Kvě

2021

Primátor se setká s občany online

Zlín - Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se primátor statutárního města Zlína Jiří Korec rozhodl, že se s občany bude potkávat alespoň online prostřednictvím pravidelného pořadu Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem. celá zpráva »

3Kvě

2021

Na území města se uskuteční cvičení hasičů

Zlín – Ve dnech 4. a 5. května 2021 se ve Zlíně a Tečovicích uskuteční cvičení hasičských jednotek. celá zpráva »

3Kvě

2021

Začíná rekordní 11. ročník květnové výzvy Do práce na kole. Potvrzuje zvýšený zájem o aktivní dopravu

Praha - Volnější silnice, nedostatek pravidelného pohybu a akcí s kolegy, podpora budování cykloinfrastruktury a také zájem o aktivní a udržitelnou dopravu... celá zpráva »

3Kvě

2021

Město Zlín si připomnělo 76. výročí osvobození

Zlín – Od konce šestileté fašistické okupace našeho státu uplynulo 76 let. celá zpráva »

3Kvě

2021

Sčítání ve Zlínském kraji: Nejaktivnější jsou Ludkovice

Zlín – Český statistický úřad dosud obdržel téměř 3,6 milionu elektronických sčítacích formulářů a 200 tisíc listinných. celá zpráva »

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«červen '21»
PÚSČPSN
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)