menu
zavřít

Město zadalo studii na Pravobřežní komunikaci v úseku Prštné – Louky

17. 12. 2019

Aktuality

2

Zlín - Statutární město Zlín zadalo zadávací řízení na výběr zhotovitele studie Vedení kapacitní silnice – Pravobřežní komunikace, a to ve dvou etapách: v úseku Prštné – Podbaba a Prštné – Louky.

Zlín - Statutární město Zlín zadalo zadávací řízení na výběr zhotovitele studie Vedení kapacitní silnice – Pravobřežní komunikace, a to ve dvou etapách: v úseku Prštné – Podbaba a Prštné – Louky.

V rámci investičního záměru bude prověřeno vedení kapacitní komunikace od východního ramene křižovatky ulic Nábřeží a Přímá po světelnou křižovatku místní komunikace se silnicí II/490 jako první část a od západního ramene křižovatky ulic Nábřeží a Přímá v k. ú. Prštné do vyústěním u obchodního areálu Uni Hobby, Terno.

Komunikace bude primárně vedena po stávajícím nábřeží. Součástí návrhu bude návrh vedení komunikace pro pěší a návrh vedení komunikace pro cyklisty. Návrh bude zohledňovat předpokládané trasy pěších a cyklistů, které již definuje Generel dopravy města Zlína. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky byla stanovena ve výši 3 miliony Kč bez DPH za obě etapy.

„Podařilo se nám vysoutěžit zhotovení studie pravobřežní komunikace v úseku Prštné – Podbaba za cenu 1 087 000 Kč bez DPH a v úseku Prštné – Louky za cenu 1 287 000 Kč bez DPH, čímž jsme se dostali o cca 600 000 Kč pod předpokládanou cenu díla,“ sdělil radní Michal Čížek.

V nejbližších dnech bude uzavřena smlouva o dílo se zhotovitelem, kterou se zaváže k odevzdání díla do 12 měsíců.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru