menu
zavřít

Památník Tomáše Bati bude ve středu 13. února uzavřen

8. 2. 2019

Aktuality

0

Zlín – Památník Tomáše Bati bude ve středu 13. února pro veřejnost uzavřen a to z provozních důvodů. Omezení návštěvnosti bude platit pouze pro tento den.

Obnovený Památník Tomáše Bati

Zlín – Památník Tomáše Bati bude ve středu 13. února pro veřejnost uzavřen a to z provozních důvodů. Omezení návštěvnosti bude platit pouze pro tento den.

Od tohoto měsíce už má Památník Tomáše Bati pravidelné otevírací hodiny. Více na www.pamatnikbata.eu nebo na https://www.zlin.eu/pamatnik-tomase-bati-ma-pravidelne-oteviraci-hodiny-aktuality-4771.html

Náklady na obnovu Památníku Tomáše Bati přesáhly částku 50 milionů korun. Hned 32 milionů korun město získalo ve formě dotace z Ministerstva kultury. Přispěly také firmy a veřejnost, prostřednictvím sbírky nazvané Zlíňané sobě zaslali cca 600 tisíc korun. Obnově Památníku Tomáše Bati předcházela mnohaletá diskuse architektů, urbanistů, památkářů a představitelů města, neboť je svým významem srovnáván s takovými funkcionalistickými skvosty, jakými jsou brněnská vila Tugendhat či pražská Müllerova vila.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru