menu
zavřít

Řidiči! Pozor na víkendové dopravní omezení v Jaroslavicích, Kudlově, Lesní čvrti a Štefánikově ulici

10. 7. 2018

Aktuality

1

Zlín - V souvislosti s konáním Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let, Magistrát města Zlína opětovně upozorňuje na krátkodobá víkendová dopravní omezení a uzavírky...

cyklistika---foto-02.jpg

Zlín - V souvislosti s konáním Mistrovství Evropy v silniční cyklistice v kategorii do 23 let, Magistrát města Zlína opětovně upozorňuje na krátkodobá víkendová dopravní omezení a uzavírky. Po dobu konání závodu se částečně mění také trasy MHD.

„Jedná se o výjimečnou sportovní událost evropského významu. Zdvořile prosíme všechny občany, kterým může tato akce krátkodobě změnit plány, o trpělivost a toleranci,“ vzkazuje i za pořadatele Zdeněk Dvořák, mluvčí zlínského magistrátu.

Částečné omezení a uzavírky se týkají především Jaroslavic, Kudlova, ulice Štefánikova a Lesní čtvrti

Jaroslavice a Kudlov

Závod se uskuteční v sobotu v době od 11 do 13 hodin a od 14:00 do 17:30. Úsek bude uzavřen v době od 10:00 do 18:00. V neděli se závod uskuteční od 9:00 do 12:30 a od 13:00 do 17:15. Úsek bude uzavřen v době od 8 hodin do 17:30.

V sobotu, v době mezi závody, umožní pořadatelé průjezd vozidel. Integrovaný záchranný systém má přednost vždy! V neděli je uzávěra trvalá.
O průběhu závodu a uzavírkách informoval obyvatele Jaroslavic a Kudlova organizátor závodu.

Štefánikova a Hradská ulice

Štefánikova a Hradská ulice bude uzavřena po celou dobu konání závodu. Bude zde zázemí pro závodníky a organizátory. Na Štefánikově pak i podium, kde se vyhlásí vítězové. Zastávka Školní bude po tuto dobu umístěna náhradně v ulici Zarámí. 

Lesní čtvrť

Platí časy i informace jako pro Kudlov a Jaroslavice. V době mezi závody však bude umožněn, na pokyny pořadatele, výjezd vozidel průjezdem v místě křížení ulice Štefánikova s ulicemi Díly IV a VI.

Tipy a doporučení

Městská policie Zlín v této souvislosti doporučuje obyvatelům Zlína, aby se s předstihem seznámili s plánovaným dopravním omezením a dbali pokynů pořadatelů, strážníků i policistů. Po dobu víkendových závodů bude k dispozici i speciální telefonní linka číslo 778 400 300, na kterou se můžou občané obrátit v případě svých potřeb.

V případě, kdy lidé musejí odjet přímo v čase konání závodu a nemohou či nechtějí odjezd o pár hodin uspíšit či pozdržet, může být řešením, odstavit si v pátek večer či v sobotu ráno auto do míst, kterých se omezení netýká.

 

Více ke změnám v MHD naleznete zde: https://www.dszo.cz/?section=spolecnost&file=tiskovky&id=811

konkrétní časy posledních a obnovených linek MHD zde: https://www.dszo.cz/tiskovky/811/prvni_spoje.pdf?foo=1531217217

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru