menu
zavřít

Tržiště Pod Kaštany se nově rozšíří i na náměstí Míru

7. 12. 2021

Aktuality

38

Zlín – Zlínské tržiště Pod Kaštany, které se v současné době rekonstruuje, a proto je nyní přesunuto pod bývalé RYO, je nově rozšířeno i na náměstí Míru...

trhy.jpg

Zlín – Zlínské tržiště Pod Kaštany, které se v současné době rekonstruuje, a proto je nyní přesunuto pod bývalé RYO, je nově rozšířeno i na náměstí Míru. Po dokončení rekonstrukce tak bude možné pořádat i tzv. velké trhy.

Mezi nové prodejní prostory patří také navazující části ulice Soudní, třídy T. Bati a náměstí Míru. S ohledem na zrušení programu na náměstí Míru je tak aktuálně možné trhy rozšířit i do této lokality. Prodeje na náměstí Míru budou zahájeny ve středu 8. prosince.

„Tato novela zohledňuje dlouhodobý záměr města rozšířit stávající rekonstruované tržiště o další frekventované plochy směrem k centru. Zároveň se s ohledem na aktuální situaci s šířením nemoci covid-19 jeví jako maximálně vhodné a celospolečensky potřebné co nejrychleji navýšit počet venkovních prodejních zařízení, jelikož při nakupování v nich je riziko šíření této nemoci značně nižší, než v uzavřených prostorech budov,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Prodej potravin, nápojů a režim jejich konzumace se bude řídit aktuálně platnými opatřeními. „Žádáme všechny občany k maximální odpovědnosti a dodržování pravidla 3R - ruce, roušky, rozestupy. Je to to nejmenší a přitom tak důležité,“ doplnil primátor Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru