Česky

Česky

English

menu
zavřít

Tržiště Pod Kaštany zahájí sezonu farmářskými trhy a pouličním kulturním programem

8. 3. 2023

Aktuality

431

Zlín – Zrekonstruované tržiště Pod Kaštany zahájí svoji premiérovu prodejní sezonu v sobotu 1. dubna ve velkém stylu. Od 9. do 14. hodiny čeká na návštěvníky kromě rozmanitého sortimentu i atraktivní kulturní program. Symbolického přestřižení pásky se ujmou primátor Jiří Korec, jeho náměstek Pavel Brada a za prodejce pěstitel biozeleniny Josef Košař.

„Zlínští obyvatelé se konečně dočkají skutečně důstojného místa pro nákup lokálních produktů. Přeji všem prodejcům úspěšnou sezonu v krásném prostředí,“ uvedl primátor Jiří Korec.

Zahajovací den nové sezony doprovodí ochutnávky místního sortimentu a soutěže o balíčky plné lokálních surovin. „Těšit se můžete na rozmanitou nabídku výrobků z farem od regionálních producentů, ale také na stánky a foodtrucky s dobrotami či kávou,“ doplnil náměstek Brada.

V režii kulturního a kreativního centra Živý Zlín se uskuteční zážitkový doprovodný program, jenž zároveň přiblíží kompletní nabídku nového tržiště. Při slavnostním otevření zazní fanfára v podání žesťové sekce Filharmonie Bohuslava Martinů, součástí programu budou i hudební vstupy buskerů či herecká, taneční a hudební vystoupení dětí ze Základní umělecké školy Zlín. V prostorách tržiště vystoupí rovněž street dance skupina Just Us. Podrobnosti o celém programu i novém tržišti najdete na www.trzistepodkastany.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru