menu
zavřít

Zlín se chystá na Týden zdraví

5. 10. 2021

Aktuality

0

Zlín – Magistrát města Zlína zorganizoval další ročník akce Týden zdraví.

Zlín se chystá na Týden zdraví

Zlín – Magistrát města Zlína zorganizoval další ročník akce Týden zdraví. Koná se ve dnech 11.–17. října 2021 a ve svém programu nabízí řadu aktivit, do kterých se mohou zapojit obyvatelé Zlína.

V oblasti péče o své zdraví jim pomohou načerpat inspiraci organizace, spolky a školy, které se do Týdne zdraví pravidelně zapojují. V nabídce pro veřejnost mají připraveno například kondiční cvičení, pohybové hry, rehabilitace, poradenství v oblasti nohou, ukázky canisterapie či tipy na zdravé stravování včetně receptů. Nebude chybět ani řada přednášek přibližující témata homeopatie, aromaterapie, poruch spánku či využití bylinek pro zdraví. Prakticky si budou moci lidé vyzkoušet techniky trénování paměti či meditaci a spolu s Českým červeným křížem i poskytování první pomoci. Jako každý rok i letos bude na radnici probíhat měření cholesterolu, glykemie a tlaku. Pro ty, jež aktivity rádi spojí s pobytem v přírodě, bude v nabídce několik organizovaných vycházek v okolí Zlína, a to i s možností vyzkoušení nordic walking. Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín zve celé rodiny mimo jiné na Drakiádu, Den zábavy sportu a her a na ukázky agility. Se zajímavými akcemi je zapojena i zdravotnická škola, ZŠ Zlín, M. Alše 558, spolek Parkinson Zlín a mnoho dalších.

Podrobný program Týdne zdraví ve Zlíně je vypsaný zde.

Vytištěné letáčky s programem jsou k dispozici v informačním středisku v budově radnice.

Změny konání akcí z důvodu epidemiologické situace v ČR budou aktuálně zveřejněny rovněž na webu města.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru