menu
zavřít

Zlíňané se mohou seznámit s připravovaným projektem rekonstrukce náměstí Míru

1. 8. 2022

Aktuality

349

Zlín - Obyvatelé Zlína budou mít příležitost se podrobně seznámit s návrhem projektu na rekonstrukci náměstí Míru. Bližší představení velkých a strategických projektů je novinkou, kterou připravilo vedení města.

 

Zlín - Obyvatelé Zlína budou mít příležitost se podrobně seznámit s návrhem projektu na rekonstrukci náměstí Míru. Bližší představení velkých a strategických projektů je novinkou, kterou připravilo vedení města. Na těchto setkáních návrhy představují zpravidla odborné autorské týmy jednotlivých projektů. První setkání s občany proběhlo na téma Velké kino. Představení rekonstrukce náměstí Míru se uskuteční v pondělí 29. srpna od 17 hodin v obřadní síní zlínské radnice.

„Myslím, si, že je špatně, aby město realizovalo nákladné projekty, které jsou pak negativně přijaty občany. Proto se chci s občany k významným projektům potkávat, abychom vyvrátili případné mýty a polopravdy a občané města měli prostor se zeptat na to, co je zajímá, nebo řekli, z čeho mají u daného projektu obavy,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Návrh na rekonstrukci náměstí představí samotný autorský tým P.P.Architects, jejichž projekt vyhrál v architektonicko urbanistické soutěži. Návštěvníci budou moci v rámci diskuze hovořit i s primátorem Jiřím Korcem a vedoucím Odboru architekta města Ivo Tučkem.  Prezentována bude současná podoba návrhu, zahrnující také vizualizace nové podoby náměstí Míru.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru