Jiří Korec při vydávání "prdelačky"

Tříkrálový festival podpořilo i město

publikováno: 13.1.2017

Zlín – Polévka „prdelačka“ podávaná osobnostmi, punč a další teplé nápoje, zabíjačkové pochutiny a také hudba. Takový byl Tříkrálový festival u kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích, pořádaný jako součást tradiční Tříkrálové sbírky.

Navzdory mrazivému počasí festival přilákal řadu návštěvníků. „Jsem opravdu rád, že jsem se této akce mohl zúčastnit a podpořit tak festival i sbírku. Potěšilo mě, kolik lidí na setkání přišlo. Je vidět, že akce na Jižních Svazích mají úspěch a věřím, že jich nejen pro občany našeho největšího sídliště bude stále více,“ sdělil náměstek primátora Jiří Korec, který pomáhal rozlévat zabíjačkovou polévku. „Kdo chtěl, zaplatil za ni příspěvek do tříkrálové kasičky. Tato sbírka je pro nás důležitým zdrojem příjmů především pro takzvanou přímou pomoc, díky níž jsme schopni podpořit rodiny, třeba zakoupením invalidního vozíku,“ doplnil Vlastimil Vajďák, ředitel zlínské Charity.

Tříkrálový festival, stejně jako celou Tříkrálovou sbírku podpořilo město Zlín.

Více k Tříkrálové sbírce na http://www.zlin.eu/prvni-hoste-na-radnici-kralove-a-prijeli-na-kolobezkach-aktuality-3413.html

Vložil/a: Zdeněk Dvořák
Čtenost článku: 11849


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)