Tržiště Pod Kaštany bude opět otevřeno

publikováno: 8.4.2021

Zlín - Tržiště Pod Kaštany může být podle nařízení Ministerstva zdravotnictví od pondělí 12. dubna opět otevřeno. Podmínkou je dodržování bezpečnostních pravidel a omezení sortimentu.

Na tržišti tak budou vyhrazena prodejní místa s odstupy nejméně 2 metry, k dispozici bude dezinfekce a nakupující se musí rozptýlit na ploše 15m² připadající na každou osobu. Prodejci budou moci Pod Kaštany nabízet ovoce a zeleninu, květiny a jiné rostliny, osivo, semena, pekařské a cukrářské výrobky, med a výrobky z medu.

Ihned, jakmile to situace dovolila, vytváříme podmínky pro místní zemědělce a pěstitele k prodeji lokálních produktů a také například sadby a osiva. Jsem velmi rád, že si budou moci občané Zlína zase nakoupit na tržišti a ne jen v hobbymarketech,“ uvedl Pavel Simkovič, zlínský radní a jednatel Technických služeb Zlín, které tržiště Pod Kaštany provozují. Upozornil také, že i když se jedná o otevřený prostor, opatrnost je stále namístě. „Věřím, že se budou všichni řídit platnými předpisy a respektovat pravidla provozu na tržišti,“ klade důraz na bezpečnost Simkovič.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 5730


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)