trhy.jpg

Tržiště Pod Kaštany se nově rozšíří i na náměstí Míru

publikováno: 7.12.2021

Zlín – Zlínské tržiště Pod Kaštany, které se v současné době rekonstruuje, a proto je nyní přesunuto pod bývalé RYO, je nově rozšířeno i na náměstí Míru. Po dokončení rekonstrukce tak bude možné pořádat i tzv. velké trhy.

Mezi nové prodejní prostory patří také navazující části ulice Soudní, třídy T. Bati a náměstí Míru. S ohledem na zrušení programu na náměstí Míru je tak aktuálně možné trhy rozšířit i do této lokality. Prodeje na náměstí Míru budou zahájeny ve středu 8. prosince.

„Tato novela zohledňuje dlouhodobý záměr města rozšířit stávající rekonstruované tržiště o další frekventované plochy směrem k centru. Zároveň se s ohledem na aktuální situaci s šířením nemoci covid-19 jeví jako maximálně vhodné a celospolečensky potřebné co nejrychleji navýšit počet venkovních prodejních zařízení, jelikož při nakupování v nich je riziko šíření této nemoci značně nižší, než v uzavřených prostorech budov,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Prodej potravin, nápojů a režim jejich konzumace se bude řídit aktuálně platnými opatřeními. „Žádáme všechny občany k maximální odpovědnosti a dodržování pravidla 3R - ruce, roušky, rozestupy. Je to to nejmenší a přitom tak důležité,“ doplnil primátor Jiří Korec.

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 2293


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)