TÝDEN KNIHOVEN 2014

06. 10. 2014 - 10. 10. 2014
Krajská knihovna F. Bartoše, 14|15 Baťův institut
Krajská knihovna F. Bartoše
www.kfbz.cz

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně se připojuje k osmnáctému ročníku celostátní akce Týden knihoven 2014. Součástí programu bude výstava historických fotografií 15. budovy "Jak ševci v knihovně cvikali boty", speciální prohlídky 15. budovy s informacemi od pamětníků, kteří pracovali v obuvnické výrobě v 50. až 90. letech, vystoupení divadla ASPIK "S tvojí dcerou ne", autorské čtení a beseda Martina Reinera a besedy pro školy "Literární kufr".
Podtitulem 18. ročníku celostátní akce Týden knihoven 2014 jsou tentokrát „Muzejní knihovny", ve kterých jsou uloženy často velmi vzácné publikace. Zlín má v tomto případě jisté privilegium. Asi málokde se těsně vedle sebe nacházejí hned tři zajímavé knihovny. Návštěvníci 14|15 Baťova institutu mohou prakticky na jednom místě zajít do Krajské knihovny Františka Bartoše, do badatelny a knihovny Muzea jihovýchodní Moravy a do odborné knihovny Krajské galerie výtvarného umění.

Novinkou letošního podzimu je zprovoznění elektrického souborného katalogu zlínských knihoven www.knihovnyzlin.cz. Ve společné databázi jsou zahrnuty knihy z Univerzity Tomáše Bati, která je autorem projektu, dále z Krajské knihovny Františka Bartoše, z knihovny Muzea jihovýchodní Moravy, z knihovny Krajské galerie výtvarného umění, z knihovny Krajské nemocnice Tomáše Bati a ze Státního okresního archivu Zlín.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '14»
PÚSČPSN
  
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)