Discgolfové hřiště láká

U discgolfového hřiště se dají zapůjčit disky

publikováno: 27.3.2019

Zlín – Správce discgolfového hřiště na Jižních Svazích – Odbor městské zeleně – přichází s jarními novinkami pro hráče. V blízké cykloprodejně mohou přes týden využít služby zapůjčení disků na hraní a zároveň si ke hře vyzvednout i tzv. bodovací kartičky.

„Díky vstřícnosti  cykloprodejny, která služby půjčování nově nabízí, je nyní  hra  snadno dostupná široké veřejnosti. Ve Zlíně je to také první místo, kde se dají disky i zakoupit. Pro přehledné zapisování jednotlivých hodů jsou v prodejně  k dispozici i bodovací kartičky. K zapisování jednotlivých hodů ale stačí i obyčejný papír,“ uvedla za správce hřiště Kristýna Králová.

Discgolf, coby stále nepříliš známá hra  si ve Zlíně rychle získává své příznivce. Jednak díky tomu, že neomezuje hráče věkem –  je vhodná od těch nejmenších dětí  po seniory – , ale také tím, že se hraje podle jednoduchých pravidel.

„Discgolf je  individuální sport s létajícím talířem a s pravidly podobnými těm golfovým. Cílem je obejít jamky na discgolfovém hřišti s co nejmenším počtem hodů. Hráč, který má na konci kola nejméně hodů vyhrává. Podrobný návod ke hře si může každý návštěvník hřiště přečíst na tabuli  přímo na místě,vysvětlila Kristýna Králová.

Bodovací kartičky bude mít v nejbližší době k dispozici kromě cykloprodejny i informační středisko v budově  radnice ve Zlíně.

Discgolfové hřiště vybudoval v prostoru po bývalém „torzu“  na sídlišti Jižních Svazích zlínský magistrát. Je zdarma, veřejně přístupné a kromě disku není ke hře nic potřeba.

Zapůjčení disků: Cykloprodejna Jiří Hradil – ForRide pod II. segmentem. Otevírací doba je po, pá: 10–17 h a út – čt: 14–20 h.Tel. 732 853 196, e-mail: info@forride.cz.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1724

Další fotografie

Nově se dají v blízké cykloprodejně zakoupit disky

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)