U příležitosti oslav města sehrají Berani výroční utkání

publikováno: 27.1.2022

Zlín - Oslavy 700. výročí Zlína zavítají na Zimní stadion Luďka Čajky. V rámci 53. kola Tipsport extraligy odehrají zlínští Berani duel proti kladenským Rytířům ve speciálních výročních dresech. Fanoušci Beranů, kteří se nedostanou na Zimní stadion Luďka Čajky, budou moci utkání sledovat zdarma online.

Aktuální sezona neprobíhá podle představ samotného týmu, ani fanoušků. Každé utkání tak má nádech play off. Berani hrají o všechno, aby se vyhnuli přímému sestupu do Chance ligy. Obzvlášť důležitý bude souboj s kladenskými Rytíři, kteří jsou na aktuálně na předposlední pozici před Zlínem.

„Právě v utkání s Kladnem, které se odehraje ve čtvrtek 17. února, nastoupí zlínští hokejisté ve výročních dresech bez reklam, jejímž hlavním motivem bude 700ka a město Zlín. Dresy si budou moci fanoušci vydražit v aukci, jejíž výtěžek půjde ve prospěch sledge hokejového týmu SHK Lapp Zlín,“ sdělil primátor Zlína a prezident klubu, Jiří Korec.

Protipandemická opatření umožňují vstup na stadion pouze tisícovce návštěvníků. Klubu se podařilo vyjednat bonus pro své fanoušky, ti budou moci sledovat utkání zdarma prostřednictvím Hokejka TV. Přímý přenos utkání bude vysílat taktéž O2 TV.

Akci podpořili partneři Tipsport extraligy a zlínského klubu, kteří umožnili odehrát celý zápas ve výročních dresech bez reklam, za což jim patří speciální poděkování ze strany statutárního města Zlín i vedení hokejového klubu ve Zlíně.

„700. výročí od své první písemné zmínky si město Zlín bude připomínat prostřednictvím různorodých akcí po celý rok 2022. Extraligové výroční utkání s Kladnem je první sportovní akcí oslav. Celý organizační tým oslav doufá, že výroční dresy přinesou zlínským hráčům štěstí. Chtěli bychom zároveň poděkovat klubu a jeho partnerům za vstřícnost stran veškerých příprav. Zároveň upozorňujeme, že může v návaznosti na epidemiologickou situaci nastat změna programu. O této bychom případně informovali prostřednictvím webu a sociálních sítí klubu, města i oslav 700. výročí,“ zakončil Tomáš Melzer, manažer komunikace oslav 700. výročí města.

Vložil/a: Tomáš Melzer
Čtenost článku: 1323


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)