pamatnik.jpg

V Památníku T. Bati proběhne setkání úspěšných osobností řídících se baťovským principem podnikání

publikováno: 26.10.2021

Zlín - V rámci letošního 145. výročí narození Tomáše Bati připravuje Nadace Tomáše Bati ve spolupráci s Památníkem Tomáše Bati odbornou diskuzi s názvem „Fokus Baťa.“ Inspirativní setkání úspěšných podnikatelů a význačných osobností zastávajících baťovské myšlenky v praxi se uskuteční na Den vzniku Československa 28. října 2021 od 15:00 do 17:00, a to přímo v ikonickém Památníku T. Bati ve Zlíně.

Projekt „Fokus Baťa“ nabídne ojedinělé diskuzní fórum expertů na téma „Jak mít v současnosti ve firmě ty správné lidi, kteří ji v době krize podrží.“ Divákům se tak naskytne jedinečná příležitost setkat se osobně s úspěšnými lidmi, kteří ve svém profesním, potažmo osobním životě dokazují, že odkaz Baťa je stále platný i v současnosti, a to nejen v podnikání. Na závěr besedy budou mít účastníci také prostor pokládat řečníkům dotazy.

 

„Letošní rok je ve znamení 145. výročí narození Tomáše Bati, a tak jsme si řekli, že by bylo dobré se podělit s veřejností se zkušenostmi lidí, kteří ve své práci využívají podnikatelské principy, jež zavedl Tomáš Baťa. Tomáš Baťa vždycky říkal, že to nejdůležitější ve firmě jsou lidé a jen schopní a vzdělaní lidé mohou firmu vybudovat. I dnešní podnikatelé a manažeři řeší podobné problémy ve svých firmách, jaké řešil před 100 lety Tomáš Baťa. A tak si pojďme povídat o tom, jestli mohou být jeho principy podnikání a styl práce s lidmi inspirací také pro dnešní dobu. Moc se těším na reakce našich hostů,“ přibližuje myšlenku této události ředitel Nadace Tomáše Bati Pavel Velev.

Diskutovat budou odborníci z řad businessmanů, ale i zástupci nekomerčního a veřejného sektoru. Těšit se můžete na zvučná jména šesti osobností. O své zkušenosti se podělí primátor města Zlín Jiří Korec, generální ředitel společnosti Fosfa a.s. Ivan Baťka, generální ředitel KOMA Modular s.r.o. Stanislav Martinec, finanční ředitel Baťa a.s. Martin Horsák, zakladatel ALBIXON a.s. Jaroslav Smetana a projektová manažerka Nadace Tomáše Bati Gabriela Končitíková.

„Je neuvěřitelné, jak jsou myšlenky Tomáše Bati nadčasové a stále platné. Tyto myšlenky se propsaly i do podstaty samotného města. Zlín je postavený na zdánlivě utopistické myšlence, že může existovat místo, kde práce a život jsou v souladu. Zlín vždy ztělesňoval českou variantu amerického snu, kde si každý, kdo chce, může splnit svůj sen o uplatnění a úspěchu. S energií překonávající všechny překážky. To vše v klidné atmosféře a s ideálními podmínkami pro rodinný život. Na tento odkaz chceme z pozice města navázat,“ uvádí primátor statutárního města Zlín Jiří Korec.

Tato odborná diskuze bude moderována editorkou a moderátorkou Seznam Zprávy Petrou Krmelovou a ředitelem Nadace T. Bati Pavlem Velevem. Vstupné na akci je 499 Kč a počet míst je omezen. Vstupenky si můžete zakoupit online na www.nadacetomasebati.cz nebo osobně v Infopointu Památníku Tomáše Bati. Veřejnost se bude moci připojit i online prostřednictvím živého vysílání na www.seznamzpravy.cz. Live Stream souběžně poběží také na Facebooku Památníku Tomáše Bati a Nadace Tomáše Bati.

Více informací se dozvíte na www.pamatnikbata.eu

Vložil/a: Lukáš Fabián
Čtenost článku: 670


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '21»
PÚSČPSN
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)