narodni-tyden-manzelstvi-2.jpg

V pondělí začíná Týden manželství ve Zlíně

publikováno: 8.2.2019

Zlín – Ve dnech 11.–17. února se ve Zlíně uskuteční pátý ročník akce Týden manželství. V rámci něj se mohou partneři zapojit do zajímavých aktivit, které pro ně nachystal nadační fond Credo. V nabídce je například přednáška pro manžele a snoubence, bezplatné motivační zasílání sms či možnost získat kávu za pusu. Krajská knihovna Františka Bartoše navíc připravila specielní nabídku knih s manželskou a rodinnou tematikou.

Letošní týden manželství nese název Zabijáci v manželství a na něho navazuje podnětná přednáška známého kadeřníka a jáhna Jana Špilara Jak ochránit své manželství. Uskuteční se 16. února v přízemí 15. budovy Baťova institutu ve Zlíně. Součástí programu bude ukázka stříhání vlasů a slosování o vstupenku do wellnes.

Pro manžele je také připravena bezplatná služba zasílání motivačních sms zpráv s nápady tzv. sms výzvy, které je navedou na nápad, co mohou v daný den udělat pro svého partnera. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách www.manzelstvivezline.cz.

Věříme, že tímto způsobem manželům připomeneme, aby jeden druhému věnovali více času a něco pro sebe udělali,“ uvedla Anna Oharková z pořádajícího fondu Credo.

V kavárně Adria Grande ve Zlatém jablku si manželé mohou po celý týden  zajít společně na „kávu za pusu“ a pro inspiraci pak do knižního koutku v Krajské knihovně Františka Bartoše.

Více o Národním týdnu manželství na www.tydenmanzelstvi.cz.

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1136

Další fotografie

narodni-tyden-manzelstvi.jpg

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '19»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)