VÁNOČNÍ CENA KST MĚDÍLKOVI A STATUTÁRNÍHO MĚSTA ZLÍNA

20. 12. 2014 - 20. 12. 2014
Kongresové centrum Zlín
Klub společenských tanců Aleše a Dany Mědílkových
777 283 877, medilek@seznam.cz
www.medilkovi.cz

Klub společenských tanců Aleše a Dany Mědílkových Vás srdečně zve na vánoční taneční soutěž absolventů tanečních kurzů kategorie E-Moravské kolo s postupem a nominaci na Mistrovství ČR v Praze, hobby párů kategorie dospělí a české polky. Akce se zúčastní žáci ze Zlína, Slavičína, Uherského Brodu, Holešova, Strážnice, Brna a Valašského Meziříčí.

Vyhlašovatelem je profesní Svaz učitelů tance ČR.

Soutěž zahajujeme v 15:00 hod., večer v 19:30 hod. slavnostní polonéza nástupem žáků tanečních kurzů, finále postupujících párů, vánoční ples všech zúčastněněných.

Vstup na akci pouze ve společenském oděvu. Vstupenky jsou k dispozici přímo v tanečních kurzech, tel.: 775 141 123, 777 283 877.

Taneční akce se uskuteční za podpory statutárního města Zlína.

Dokumenty ke stažení

.jpg vanocni-ples-2014 158,53 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)