Vánoční řetěz - čtení inspirované Vánocemi

10. 12. 2014 - 10. 12. 2014
Krajská knihovna Fr. Bartoše, 3. podlaží budovy 15
Krajská knihovna Fr. Bartoše
573 032 400, info@kfbz.cz
www.kfbz.cz

Předvánoční náladu Vám pomůže vykouzlit několik známých osobností. Hosté se mohou těšit na spisovatele Antonína Bajaju, režiséra a autora úspěšného dokumentárního filmu „Století Miroslava Zikmunda" Petra Horkého, herečku Městského divadla Zlín Milenu Marcilisovou, mluvčí Policejního prezídia v Praze Janu Macalíkovou, nebo herce Městského divadla Zlín Zdeňka Lambora. Za knihovníky bude číst Jana Tomancová, vedoucí útvaru služeb knihovnám Zlínského kraje.
Hraje a zpívá držitelka ceny Anděl Akademie populární hudby Jitka Šuranská. Součástí akce bude i prodejní výstavka výrobků Centra služeb postiženým Zlín o. p. s.
Vstupné na akci bude 40 korun a snížené vstupné 30 korun.

Vánoční řetěz začíná v 18.00 hodin v kavárně Šach Mat, ve druhém podlaží budovy 15 v továrním areálu.

Dokumenty ke stažení

.jpg Vánoční řetěz 290,83 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)