K dispozici je mnoho cvičebních prvků

Venkovní posilovna. Najdete ji na Vysoké Mezi

publikováno: 3.8.2016

Zlín – Cvičební prvky pro protahování, posilování i kondici, pro začátečníky i profíky. Na hřišti číslo 122 na Vysoké Mezi vznikla nová venkovní posilovna. Veřejnosti je v hlavní sezonu přístupná denně do 21 hodin, vstup je zdarma.

Venkovní posilovna vznikla díky spolupráci města se společností RACIO. „Ta instalovala posilovací prvky, my jsme vybudovali dopadové plochy,“ upřesnila Michaela Trnavská z Odboru městské zeleně magistrátu, pod který správa hřišť ve Zlíně patří.

Na hřišti jsou umístěny pokyny pro správné cvičení. Jednotlivé prvky a lavice jsou sestavené tak, aby se na nich daly dělat i ty nejjednodušší protahovací cviky, ale také aby na nich bylo možné provádět i náročná posilovací cvičení.

Venkovní posilovna je umístěná nedaleko cyklostezky. Sportovci tak mohou zařadit cvičení do své běžné rutiny, například protáhnout své tělo po běžeckém tréninku nebo jej využít k samostatnému posilování. Každý zde najde náčiní různých obtížnosti, aby je mohl zařadit do svého tréninku,“ sdělila Michaela Klisáková, produktová manažerka společnosti RACIO.

Společnost RACIO se podílí na stavbách venkovních posiloven i v jiných městech. A to proto, že pomáhá propagovat zdravý životní styl jako celek. „Ke zdravé stravě patří i pohyb,“ vysvětlila Michaela Klisáková.

Novou venkovní posilovnu na Vysoké Mezi čeká ještě slavnostní zahájení provozu, ke kterému dojde ve středu 10. srpna v 17 hodin. Součástí programu bude komentovaná exhibice workoutové skupiny Be a Beast s následným workshopem pro veřejnost.

Na Vysoké Mezi vznikla už druhá venkovní posilovna. První je umístěná na Jižních Svazích v Centrálním parku. „Do budoucna plánujeme další výstavbu sportovních hřišť a instalace workoutových sestav i v dalších částech města,“ ujistil náměstek primátora Bedřich Landsfeld.

Čtenost článku: 11174

Další fotografie

Venkovní posilovna se nachází nedaleko cyklostezky

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)