Veřejné zakázky

Profil zadavatele

Adresa hlavního profilu (zakázky zahájené od 18.10.2018)

https://nen.nipez.cz/profil/MMZ

Adresa archivního profilu (zakázky zahájené do 17.10.2018)

https://www.tenderarena.cz/profily/Zlin

Přístup k veřejným zakázkám a jejich dokumentům uveřejněným na profil statutárního města Zlína - postup (NEN)

 • klikněte na odkaz https://nen.nipez.cz/profil/MMZ  - zobrazí se seznam aktuálních veřejných zakázek vyhlášených SMZ(tj. veřejných zakázek, kde běží lhůta pro podání nabídek, případně probíhá posouzení a hodnocení nabídek)
  • klikněte na název veřejné zakázky - zobrazí se základní informace k veřejné zakázce (např. identifikační údaje zadavatele, druh zakázky, druh řízení, stav zakázky)
  • klikněte na odkaz "dokumenty" - zobrazí se dokumenty k veřejné zakázce (např. výzva k podání nabídky, zadávací dokumentace včetně příloh)
  • pro stahování dokumentů není nutné se zaregistrovat, registrace je dobrovolná
   • dobrovolná registrace - klikněte na odkaz "registrovat dodavatele" v horní červené liště nad seznamem zakázek (registrovaný dodavatel bude automaticky informován o nových dokumentech nebo přílohách veřejné zakázky včetně dodatečných informací)
 • klikněte na odkaz "archiv zakázek" v horní červené liště nad seznamem zakázek - zobrazí se seznam neaktuálních veřejný zakázek, tj. veřejných zakázek, u kterých uběhla lhůta pro podání nabídek; bylo provedeno posouzení a hodnocení nabídek; případně byla uzavřena smlouva na plnění předmětu veřejné zakázky. V "archivu zakázek" se nacházejí smlouvy uzavřené SMZ, jejichž cena přesáhla 500 000,- Kč
 • pro stahování dokumentů z archivu není nutné se registrovat

dokumenty ke stažení

.pdf Nastavení certifikátu pro prohlížeč Mozzila Firefox 671,05 kB

Informační systém o veřejných zakázkách

Do vyhledávacího formuláře vložte:

 • do pole "Název zadavatele" Statutární město Zlín
 • nebo do pole "IČ zadavatele" 00283924

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«květen '22»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)