Virtuální univerzita třetího věku - astronomie

11. 09. 2014 10:00 - 11. 09. 2014 12:00
Krajská knihovna F. Bartoše, budova 15, 2. patro, sál A
Krajská knihovna F. Bartoše
730 581 102, ucebna@kfbz.cz
www.kfbz.cz

Pilotní kurz Virtuální univerzity třetího věku o astronomii je určen všem seniorům, invalidním občanům nebo nezaměstnaným v kategorii 50+, kteří se chtějí vzdělávat. Zahrnuje 4 skupinové přednášky, samostatnou práci, komunikaci s lektorem a další aktivity, které jsou přístupné všude, kde je internet. Cyklus přednášek představuje výtvarné a umělecké řešení slunečních hodin od antiky po současnost a představení slavných astronomů rudolfínské doby. Každá lekce je ukončena závěrečným testem. Akce probíhají v počítačové učebně (budova 15, sál C) a je nutné se předem přihlásit: osobně u výpůjčního pultu ve 2. podlaží, na telefonu 730 581 102, příp. na e-mailu ucebna@kfbz.cz. 
Kurzovné 180 Kč (za cyklus 4 přednášek).

Další termíny kurzu: 15., 22. a 25. září

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '14»
PÚSČPSN
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)