VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ "V ŘÍŠI DIVŮ"

15. 11. 2014 - 18. 12. 2014
Městské divadlo Zlín
Rehabilitační stacionář ve Zlíně
577 210 092, 777 646 825, rehabilitacnistacionar@centrum.cz
www.stacionar.cz

Rehabilitační stacionář ve Zlíně a Městské divadlo Zlín Vás srdečně zvou na výstavu fotografií z charitativního nástěnného kalendáře "V říši divů" pro rok 2015. Jedná se o společný projekt dětí z Rahbilitačního stacionáře a herců Městského divadla Zlín, autorem fotografií je pan Zdeněk Němec.

Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 15. 11. 2014 od 17:00 hod. ve foyer zlínského divadla.

Součástí akce bude slavnostní uvítání kalendáře a zahájení jeho prodeje. Můžete se těšit také na prezentaci fotografií z průběhu focení kalendářových snímků a na hudební doprovod kapely Stromy. Otevřena bude i kavárna, kde si budete moci vychutnat pravou „brazilskou kávu" a sdělit si vzájemně své dojmy.

Celá akce je součástí programu tzv. Noci divadel.

Výstava fotografií potrvá až do 18. 12. 2014. Zájemci o zakoupení kompletní série výstavních snímků v podobě kalendáře mohou využít tato prodejní místa ve Zlíně:

Dokumenty ke stažení

.jpg pozvanka_vystava_fotografii 217,64 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '14»
PÚSČPSN
     
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)