Výstavba parkovacích stání - Zlín, Jižní Svahy

Popis akce:

     Předmětem této projektové dokumentace je výstavba nových parkovacích stání ve Zlíně v městské části Jižní svahy. Městská část Jižní svahy se nachází v severní části Zlína. Jedná se o parkovací stání v ulici Nad Vývozem, Na Honech III, SNP a Valachův žleb. Počet parkovacích stání je v těchto ulicích nedostatečný.
Ulice Nad Vývozem se nachází ve východní části Jižních svahů. Současnou úpravu povrchu tvoří stávající asfaltobetonová komunikace, panelové domy, chodníky a zatravněné plochy. Nová parkovací stání jsou navržena na zatravněných plochách u panelového domu č.p. 4797. Součástí stavby je vybudování nového chodníku podél parkovacích stání a úprava části účelové komunikace k panelovému domu č.p. 4797.
Ulice Na Honech III se nachází ve východní části Jižních svahů. Současnou úpravu povrchu tvoří stávající asfaltobetonová komunikace, panelové domy, chodníky a zatravněné plochy. Nová parkovací stání jsou navržena na třech místech v této ulici. První část parkovacích stání je navržena před panelovým domem č.p. 4930 a č.p. 4931. Druhá část je navržena u panelového domu č.p. 4930, součástí je vybudování nového chodníku. Třetí část parkovacích stání je navržena před panelovým domem č.p. 4932, také zde bude vybudován nový chodník.
Ulice SNP se nachází v západní části Jižních svahů. Současnou úpravu povrchu tvoří stávající asfaltobetonová komunikace, panelové domy, krizové centrum, mateřská škola, potraviny, chodníky a zatravněné plochy. Nová parkovací stání jsou navržena na dvou místech v této ulici. První část je navržena před domem č.p. 4746 a navazuje na stávající kolmá parkovací stání, zde bude vybudováno i kontejnerové stání. Druhá část parkovacích stání je navržena podél stávající komunikace před budovou krizového centra, součástí je vybudování nového chodníku. Z důvodu přeložky dvou stožárů veřejného osvětlení, bude vybudováno nové zemní vedení VO.
Ulice Valachův žleb se nachází v severní části Jižních svahů. Současnou úpravu povrchu tvoří stávající asfaltobetonová komunikace, kolmá parkovací stání, panelové domy, chodníky a zatravněné plochy. Nová parkovací stání jsou navržena na zatravněných plochách u vjezdu do ulice.

dokumenty ke stažení

.pdf B_08_2_koordinační situace 268,27 kB

Kontakt:

Jaroslav Kubáč
tel.: +420 577 630 724
email: jaroslavkubac@zlin.eu

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '20»
PÚSČPSN
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->