Vyúčtování dotace

Příjemce dotace předkládá jedno vyúčtování dotace v souladu s každou uzavřenou smlouvou, na základě níž je dotace poskytnuta, a to i v případě, že příjemce vyúčtovává více sociálních služeb. Jednotný elektronický formulář vyúčtování dotace příjemce zpracovává pouze v internetovém prostředí, odkaz/link na tento formulář vyúčtování dotace bude příjemci vygererován poskytovatelem z elektronické žádosti o dotaci na aktuální rok a v předstihu zaslán na kontaktní e-mail uvedený příjemcem v žádosti o dotaci.

Vyúčtování dotace (vč. všech povinných příloh) je možno podat těmito způsoby:
a) datovou schránkou,
b) e-mailem s elektronickým podpisem statuárního zástupce,
c) v tištěné podobě s podpisem statutárního orgánu a razítkem osobně či poštou.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)