Webinář: Logohrátky v domácím prostředí

Zveme rodiče dětí na webinář věnovaný logopedii. Účastnící webináře získají cenné rady týkající se problematiky řeči a spoustu tipů pro efektivní a hravé procvičování v rámci domácí logopedické péče. Série 7 webinářů s názvem Logohrátky v domácím prostředí, proběhne pod vedením zkušené logopedky Mgr. Lucie Pavlicové.
Webináře jsou koncipovány tak, aby si z nich posluchači odnesli co nejvíce praktických dovedností. V jednotlivých webinářích rodiče nahlédnou pod pokličku problematiky vývoje řeči a získají cenné informace, díky čemuž si mnohdy odpoví na otázky, které si pravděpodobně v průběhu vývoje svých dětí kladli. Z každého webináře si rodiče odnesou tipy na jednoduché hry a činnosti, které nejen budou jejich děti bavit, ale zároveň jimi podpoří jejich celkový psychomotorický vývoj.
Cílová skupina: Rodiče dětí předškolního věku (případně 1. ročník ZŠ)

Cíl: Zvýšení informovanosti a zprostředkování odborné pomoci v oblasti logopedie

Informace získané na webinářích jsou přínosné pro rodiče dětí i kojeneckého a batolecího věku
Webináře nejsou svým charakterem navazující, nicméně informace jsou prolínající se – tedy v ideálním případě je lepší, když se zúčastní posluchači všech webinářů. Nejdůležitější a stěžejní informace jsou opakovány na každém webináři.

Program:

Logohrátky v domácím prostředí - 3. díl webináře

Logohrátky v domácím prostředí - 2. díl webináře

Logohrátky v domácím prostředí - 1. díl webináře

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)