ZAPALME SVÍČKU

14. 12. 2014 - 14. 12. 2014
kostel Českobratrské církve evangelické
Dlouhá cesta z.s.
731 520 330, iveta@dlouhacesta.cz
www.dlouhacesta.cz

Druhá neděle v prosinci je světovým dnem památky zesnulých dětí. Tento den spojuje rodiny a přátele po celém světě. Svíčky se zapalují vždy v 19:00 hod. místních časů a tvoří virtuální vlnu světla po celé zeměkouli.

V letošním roce již počtvrté pořádá spolek Dlouhá cesta akci Zapalme svíčku. 14. prosince 2014 se konají otevřená setkání rodin, přátel a veřejnosti. Akci pořádá spolek nejen v Praze, ale i ve Zlíně a na dalších místech v České republice. V kostele Českobratrské církve evangelické na Slovenské ulici se s touto akcí připojíme v 15:00 hod. bohoslužbou s adventním koncertem pěveckého sboru ECHO pod vedením celocírkevního kantora L. Moravetze. Na varhany zahraje E. Moravetzová. V malém sále evangelického kostela proběhne následně i setkání rodin po ztrátě dítěte.

Podrobnější informace naleznete na stránkách www.dlouhacesta.cz. 

Dokumenty ke stažení

.jpg Pozvánka Zlín 2014 332,56 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«prosinec '14»
PÚSČPSN
    
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)