zivy-zlin.jpg

Živý Zlín hledá pouliční muzikanty i talentované sousedy

publikováno: 12.2.2020

Zlín – Projekt Živý Zlín za pár týdnů naplno vstoupí do své sedmé sezóny. Letos nabídne opět koncerty začínajících pouličních muzikantů a kapel v parku Komenského a také oblíbený festival Sousedské besedování. Do akcí se může zapojit široká veřejnost. Právě teď se mohou hlásit zájemci, kteří by rádi byli aktivní součástí Živého Zlína.

Květnové Sousedské besedování je festivalem místních komunit, kam mohou dorazit kreativci a nadšenci z různých oborů činnosti. Pro svou prezentaci tam najdou prostor sběratelé, umělci i pokračovatelů řemeslných tradic, jakož i domácí kuchaři, kutilové nebo ženy šikovné na ruční práce.

Pokud se někdo chce podělit o sbírku deskových her, o své domácí pochoutky, nebo by ho bavilo naučit někoho plést či malovat a předat nějaké dovednosti jiným, je vítán. Všem s realizací vlastní prezentace, workshopu, nebo tvořivé dílny rádi pomůžeme,“ sdělila za Živý Zlín Jana Kubáčová.

V rámci plnění kulturního programu tým organizátorů projektu Živý Zlín hledá i začínající kapely, pouliční umělce a další zájemce o vystoupení pod širým nebem. Zájemci o spolupráci mohou psát nebo přímo poslat nahrávku svého vystoupení na email info@zivy-zlin.cz.

Živý Zlín ročně připraví pro širokou veřejnost zdarma téměř sedmdesát akcí ve veřejném prostoru města. Spolupracuje s řadou pořadatelů, komunit, jednotlivců i organizací ve městě, a je iniciátorem projektů i výzev. Projekt financuje statutární město Zlín, garantem programu je Městské divadlo Zlín.

Více na https://zivy-zlin.cz

 

 

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1889


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«listopad '20»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 9 - 11 a 14 - 17
Út, Čt, Pá po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě občana
s pracovníkem odboru


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)
'), } ] }); --->