Zlín Petanque Open 2015

17. 08. 2015 10:00 - 21. 08. 2015 20:00
nám. Míru ve Zlíně
Christophe Delattre
776 290 550, delattre_chris@yahoo.fr

Potřetí v České republice pořádá agentura ChrisFromParis (pořadatel akcí Run-Up - běh do schodů, Čokoládový Festival, ...) turnaj v pétanque a to v rozmezí 17. a 21. srpna. Akce se koná na náměstí Míru.

Partner agentury zařídí montáž jednoho hřiště. Konstrukce hřiště je montována ze dřeva a naplněna směsí písku a kamínků. Hrací plocha bude postavena tak, aby se písek nedostal na náměstí. Velikost hřiště činí 2,5 x 13m a výška 16cm.

V okolí hřiště bude uspořádán malý trh s prodejem francouzských vín, palačinek, sýru i kosmetiky. Poprvé ve Zlíně bude instalován Food-Truck (mobilní restaurace), kde zákazníci můžou najít francouzské jídlo (ratatouille, burger s francouzským sýrem, polévky, toust, ...). Na místě budou přítomny také atrakce pro děti. Všichni účastníci Česká Spořitelna Pétanque Open 2015 mají možnost vyhrát pěkné ceny.
Každý hrací den bude rozdělen do dvou částí: v rozmezí od 10:00 do 16:00 budou hřiště určena pro rekreační utkání. Po zaplacení kauce dostanou hráči petanquové koule a budou moci hrát jednu hodinu. Pronájem hrací plochy bude zdarma. Nebude-li hrací plocha rezervována na další hodinu, budou moci hráči pokračovat ve hře.

Každý večer uspořádají organizátoři od 17:00 do 20:00 turnaj. Pro účast se stačí zapsat na registračním místě. Cena zápisného je 30 Kč. V závislosti na množství zapsaných hráčů bude turnaj uspořádán ve formě: 1 proti 1, 2 proti 2 (každý z hráčů bude mít 3 koule) nebo 3 proti 3 (každý z hráčů bude mít 2 koule).

K dispozici hráčům a návštěvníkům bude proškolený personál, který se bude starat o úpravu povrchu hracích ploch a bude nápomocen při vysvětlení pravidel.

Otevírací doba:
• 10:00 – otevření – volná hra
• 17:00 – začátek turnaje
• 20:30 – uzavření hracích ploch

Dokumenty ke stažení

.jpg pentangue-ceska-sporitelna-A4 207,93 kB

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '15»
PÚSČPSN
     
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)