Zlín se chystá na Týden zdraví

Zlín se chystá na Týden zdraví

publikováno: 5.10.2021

Zlín – Magistrát města Zlína zorganizoval další ročník akce Týden zdraví. Koná se ve dnech 11.–17. října 2021 a ve svém programu nabízí řadu aktivit, do kterých se mohou zapojit obyvatelé Zlína.

V oblasti péče o své zdraví jim pomohou načerpat inspiraci organizace, spolky a školy, které se do Týdne zdraví pravidelně zapojují. V nabídce pro veřejnost mají připraveno například kondiční cvičení, pohybové hry, rehabilitace, poradenství v oblasti nohou, ukázky canisterapie či tipy na zdravé stravování včetně receptů. Nebude chybět ani řada přednášek přibližující témata homeopatie, aromaterapie, poruch spánku či využití bylinek pro zdraví. Prakticky si budou moci lidé vyzkoušet techniky trénování paměti či meditaci a spolu s Českým červeným křížem i poskytování první pomoci. Jako každý rok i letos bude na radnici probíhat měření cholesterolu, glykemie a tlaku. Pro ty, jež aktivity rádi spojí s pobytem v přírodě, bude v nabídce několik organizovaných vycházek v okolí Zlína, a to i s možností vyzkoušení nordic walking. Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín zve celé rodiny mimo jiné na Drakiádu, Den zábavy sportu a her a na ukázky agility. Se zajímavými akcemi je zapojena i zdravotnická škola, ZŠ Zlín, M. Alše 558, spolek Parkinson Zlín a mnoho dalších.

Podrobný program Týdne zdraví ve Zlíně je vypsaný zde.

Vytištěné letáčky s programem jsou k dispozici v informačním středisku v budově radnice.

Změny konání akcí z důvodu epidemiologické situace v ČR budou aktuálně zveřejněny rovněž na webu města.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1261

Dokumenty ke stažení

.pdf Týden zdraví - program v pdf 1337,69 kB

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)