Technické služby Zlín

Zlín se stal místem celorepublikového setkání Spolku veřejně prospěšných služeb

publikováno: 27.9.2021

Zlín – Vzájemná výměna zkušeností, zajímaví hosté, prezentace vystavovatelů, ukázka techniky. Tak by se dalo shrnout letošní celorepublikové setkání zapojených členů Spolku veřejně prospěšných služeb, jehož pořadatelem byly Technické služby Zlín. Setkání proběhlo ve dnech 23. a 24. 9. v prostorách kongresového centra Interhotelu Moskva.

Hlavními body čtvrtečního dne bylo jednání valné hromady, vystoupení zajímavých hostů a prezentace vystavovatelů. Neméně důležitý program však všechny zúčastněné čekal i v pátek, kdy došlo na vzájemnou výměnu zkušeností mezi členskými organizacemi a vystavujícími firmami. Veřejnost se pak mohla od čtvrtka pokochat vystavenou technikou, která pro ně byla k vidění v prostorách pod Velkým kinem.

„Město Zlín podporuje spolupráci mezi městy na nejrůznějších úrovních. Příkladem je poskytnutí platformy pro rozvíjení spolupráce mezi technickými službami sdruženými ve Spolku veřejně prospěšných služeb. Komunální služby jsou pro každé město klíčové k zajištění chodu městské infrastruktury,“ přivítal účastníky Pavel Stojar, náměstek primátora města Zlína. Účastníkům nabídl také možnost zúčastnit se procházky po architektuře Zlína zařazené do programu po ukončení odborných debat a prezentací.

Spolek veřejně prospěšných služeb je nezávislou organizací s působností na území celé České republiky. Tato sdružuje organizace a odborníky oborů veřejně prospěšných služeb, členy jsou pak zejména Technické služby působící po celé České republice, ale i mnohé výrobní podniky s přesahem do oblasti životního prostředí.

Vložil/a: Irena Orságová
Čtenost článku: 1225

Další fotografie

Hosty zaujala vystavená technika

« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«říjen '21»
PÚSČPSN
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
DALŠÍ ODKAZY

Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)