Koupaliště Zelené

Zlínská koupaliště se připravují na sezonu. Na Hradské se již venku koupe

publikováno: 7.5.2018

Zlín - Venkovní teploty připomínaly už začátkem května parné léto a tak není divu, že se zlínské bazény a koupaliště připravují na zahájení sezóny. Ostatně venkovní bazén v areálu lázní na Hradské byl otevřen již 1. května. Koupaliště Zelené a Panorama by mělo být otevřeno od 1. června v závislosti na počasí. Ani letos se návštěvníci nemusí obávat zvýšeného vstupného. Těšit se však mohou na modernizaci zařízení.

„Už v dubnu začala avizovaná výstavba odpočinkové a relaxační zóny s whirlpoolem. Zásadní je, že tato zóna je navržená tak, aby byla přístupná i lidem s omezenou možností pohybu,“ nastínil radní František Pilka.

Ke konci června dojde k uzavření padesátimetrového bazénu a uskuteční se jeho modernizace. Ta by měla být hotová v září tohoto roku.

„Pro uzavření bazénu jsme zvolili takové období, aby se to návštěvníků dotklo co nejméně. V létě bude ke koupání řada jiných možností a lidé budou i cestovat a vyrazí na dovolenou. Stavební práce si uzavření vyžadují,“ konstatoval Ondřej Běták, náměstek primátora, do jehož kompetencí spadá i sport.

V době uzavření bazénu bude probíhat výměna dlažby okolo „padesátky“, výstavba odpočinkového balkónu, propojení „padesátky“ a whirlpoolu, výměna dlažby na schodech z „padesátky“ k dětskému bazénu, výměna obkladů ve sprchách „padesátky“ a další opravy. „V době uzavření padesátimetrového bazénu bude v provozu pětadvaceti metrový krytý bazén, dětský bazén a venkovní bazén,“ doplnil Lubomír Matoušek, ředitel společnosti STEZA Zlín, která provozuje městské bazény a koupaliště.

Technické novinky v podobě nového systému dávkování bazénové chemie se dočkalo i koupaliště Zelené.

Vložil/a: Zdeněk Dvořák
Čtenost článku: 1727


« zpět

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«září '19»
PÚSČPSN
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna detašovaná pracoviště)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8.00 - 17.00
Út, Čt, Pá po dohodě občana
s pracovníkem odboru

výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
E-PODATELNA
ZTRÁTY A NÁLEZY
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)