Zlínské besedování

21. 08. 2015 - 23. 08. 2015
náměstí Míru
FS Vonica, Ivo Urban, ředitel festivalu
603 293 715, besedovani@gmail.com
www.besedovani.cz

XI. ročník Mezinárodního folklorního festivalu tance a muziky.

Dovolujeme si Vás pozvat v pátek a sobotu 21.8. - 22.8.2015 na mezinárodní folklorní festival Zlínské besedování. Hlavní program bude po oba dny v 19,00 hodin na náměstí Míru, ale v sobotu začínáme již od 14,00 hodin – program na www.besedovani.cz Přijďte s námi strávit  příjemné chvíle u cimbálových muzik a podívat se na skvělé tanečníky. Festival pořádá folklorní soubor Vonica pod záštitou Statutárního města Zlín.

 

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '15»
PÚSČPSN
     
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)