Zlínský kraj a jeho lidé

04. 08. 2015 - 31. 08. 2015
Baťův mrakodrap
Zlínský kraj
577 043 111
www.kr-zlinsky.cz

Výstavu nazvanou „Zlínský kraj a jeho lidé" je od 4. 8. až do konce srpna možno navštívit ve 3. etáži Baťova mrakodrapu. Představuje výběr ze snímků přihlášených do stejnojmenné fotosoutěže, kterou v loňském roce vyhlásil Zlínský kraj. Vyhlášení jejích výsledků včetně prezentace vítězných snímků proběhlo v říjnu 2014, nyní má veřejnost možnost prohlédnout si i další fotografie zaslané do fotosoutěže.

Jak už sám název napovídá, úkolem soutěžících bylo zachytit život obyvatel našeho kraje. Zapojit se mohli amatérští fotografové bez omezení věku. Této možnosti využilo více než šedesát z nich. Soutěžní snímky zvěčňují obyvatele Zlínského kraje v nejrůznějších podobách a situacích. Vzhledem k tomu, že Zlínský kraj je známý jako oblast, kde jsou udržovány živé lidové tradice a folklor, není překvapením, že velká část fotografií je zaměřena právě na tuto tématiku. Mezi další nejčastější motivy patří například lidé a příroda, děti či sport.

Výstava, jejímž cílem je připomenout, jak bohatý a různorodý je život obyvatel Zlínského kraje, je k vidění zdarma, a to v těchto časech – pondělí a středa: od 7 do 18 hodin; úterý a čtvrtek: od 7 do 16 hodin, pátek: od 7 do 14 hodin.

Zdroj textu: www.kr-zlinsky.cz

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«srpen '15»
PÚSČPSN
     
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)