Zvýšení efektivity veřejné správy vykonávané Magistrátem města Zlína

V současné době probíhá ve veřejné správa řada změn, jejichž smyslem je zefektivnit a zjednodušit její služby a nastavit je tak, aby byly vůči cílovému uživateli co nejpřátelštější. Kromě elektronizace veřejné správy a zavedení novinek typu Czech POINT či datových schránek je jednou z cest hledání možností ke zlepšení, inovacím a úsporám v zaběhnutých procesech. Tyto aktivity jsou podporovány evropskými strukturálními fondy.

Statutární město Zlín využilo nabízených možností a v červnu 2010 zahájilo realizaci projektu "Zvýšení efektivity veřejné správy vykonávané Magistrátem města Zlína". Název projektu vystihuje jeho smysl – zefektivnit činnosti vykonávané úřadem. Obsahem projektu je provedení procesního auditu Magistrátu města Zlína, přezkoumání probíhajících procesů a postupů a realizace opatření na jejich optimalizaci. Současně bude zaveden Integrovaný systém řízení rizik a nastaven systém hodnocení služeb úřadu. Podmínkou úspěšné realizace projektu a implementace změn je vzdělávání vedoucích pracovníků, které projekt zahrnuje.

Projekt v hodnotě 4.455.455,- Kč je z 85 % spolufinancován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15 % z rozpočtu statutárního města Zlína. Projekt bude realizován po dobu 25 měsíců do července 2012.

KALENDÁŘ AKCÍ A VÝROČÍ

«leden '22»
PÚSČPSN
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
KONTAKTNÍ SPOJENÍ
statutární město Zlín
náměstí Míru 12
760 01 Zlín
(všechna kontaktní spojení)

IČO: 00283924
ÚŘEDNÍ HODINY
Po / St 8 - 17
Út, Čt, Pá po předchozím objednání


výpis dle pracovišť »
TELEFON
Tel.  +420 577 630 111
Infolinka s online přepisem řeči pro osoby s postižením sluchu
DATOVÁ SCHRÁNKA
ID: 5ttb7bs
Další kontakty

DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT

filharmonie bohuslava MartinůInformační a prezentační stránky Filharmonie bohuslava Martinů městské divadlo ZlínInformační a prezentační stránky Městské divadlo Zlín PSG Berani ZlínInformační a prezentační stránky PSG Berani Zlín Starý ZlínInformační a prezentační stránky Starý Zlín ZOO ZLÍNInformační a prezentační stránky ZOO Zlín Steza ZlínInformační a prezentační stránky Steza Zlín Útulek VršavaInformační a prezentační stránky Útulek Vršava Městská policie ZlínInformační a prezentační stránky Městská policie Zlín Lesy města ZlínaInformační a prezentační stránky Lesy města Zlína ZLÍN FILM OFFICE Informační a prezentační stránky ZLÍN FILM OFFICE PAMÁTNÍK TOMÁŠE BATI Informační a prezentační stránky Památník Baťa ALTERNATIVA Informační a prezentační stránky Alternativa POHŘEBNICTVÍ ZLÍN Informační a prezentační stránky Pohřebnictví Zlín
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku (Další informace)