Česky

Česky

English

menu
zavřít

1. března začala registrace Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem

2. 3. 2020

Aktuality

8

Zlín - Utvořte s kolegy až pětičlenné týmy, nebo se přihlaste i samostatně a zaregistrujte se od 1. března do 30.dubna 2020 na www.dopracenakole.cz ...

1.jpg

Zlín - Utvořte s kolegy až pětičlenné týmy, nebo se přihlaste i samostatně a zaregistrujte se od 1. března do 30.dubna 2020 na www.dopracenakole.cz V květnu do práce pravidelně jezděte na kole, koloběžce, bruslích nebo běhejte či choďte pěšky a své bezmotorové cesty si zapisujte do soutěžního systému, nebo přes mobilní aplikace.
Registrujte se co nejdříve na www.dopracenakole.cz , protože do 31. března je to nejvýhodnější!

Za účastnický poplatek získáte:
• Barevné triko z kvalitní biobavlny a ekopotiskem v hodnotě 300 Kč.
• Možnost výhry hodnotných cen. Například každý člen z vítězného týmu získá koloběžku Kostka. Další ceny pro vítězné týmy a jednotlivce jsou poukázky na servis nebo cyklistické zboží, lístky na Holešovskou Regatu a mnoho dalších výher od lokálních partnerů.

• Různé květnové akce na triko zdarma. Velmi oblíbené jsou snídaně, pití značkových káv, limonád, kontrolní servis kola atd.
• Všechny akce na triko a přehled výher od lokálních partnerů najdete na www.dopracenakole.cz pod městy Zlín a Otrokovice
• Startovné se v průběhu registrace navyšuje. Nejvýhodnější je od 1. do 31. března a činí 290 Kč. Startovné si mohou účastníci hradit sami, případně je může jako zaměstnanecký benefit uhradit i zaměstnavatel. K tomu potom slouží role firemního koordinátora, který schvaluje za firmu jednotlivé účastníky. Cílem různých registračních cen je, aby se co nejvíce lidí přihlásilo v průběhu března 2020 a stihla se tak výroba a distribuce triček do začátku květnové soutěže.

V květnu se po celé České republice soutěží, jezdí a chodí na různé akce na triko, v červnu je vyhlašování výsledků motivační kampaně. Pro soutěžící za Zlín, Otrokovice a blízké okolí se v letošním roce budou oznamovat výsledky a předávat hodnotné výhry od lokálních partnerů ve čtvrtek 11. června 2020 na náměstí Míru ve Zlíně. Připravuje se i zajímavý kulturní program.

Kromě výzvy Do práce na kole, se vyhlašuje i květnová celorepubliková akce DO ŠKOLY NA KOLE. Pro studenty je nově výzva ZDARMA. Registrovat se mohou na www.doskolynakole.cz

Cílem kampaně Do práce na kole, pěšky nebo poklusem (nebo i v kombinaci s MHD, vlakem – dle Pravidel), kterou organizuje spolek AutoMat Praha, je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, zdraví, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale také přispějí k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Letošní výzva má současně i dobročinný aspekt, kdy každý účastník svým výkonem podpoří některý z charitativních projektů.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru